Oranje

[video=youtube_share;RK3pOznw4FI]https://youtu.be/RK3pOznw4FI[/video]
[video=youtube_share;UnVkbCKcebs]https://youtu.be/UnVkbCKcebs[/video]
Išao da probam oba traktora,bili na popravkama menjača,i da uporedim potrošnju goriva,jer sam kod jednog nešto čačkao opet oko paljenja ..traktori rade bez greške,al ovo ne možeš zvati oranje,već samo prevrtanje zemlje,plug nemogu nikako da naštelujem,ide kako on hoće,..
Nastaviću ako bude povoljnijih uslova za to,nije ko u ritu kad se okiša pa bude kaljavo,dosta je zahvalna zemlja za obradu...
Kolega sremac ovaj sa prvog snimka malo čekića il mi se čini.
 
Strnjiste I sojiste
e277d08c16459fc3e3fb1ba7cd7656ca.jpg
292a403e002b37967a59228f8d15555f.jpg


Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
 
Kolega sremac ovaj sa prvog snimka malo čekića il mi se čini.

Da,čekića i jako me nervira..već sam ti se žalio onomad da mi taj traktor **greška pomera sa pvp...sad sam ih poredio sa potrošnjom, nikad manje nije trošio,13l po kj na ovu godinu,ovaj noviji 12l,ne diram ništa više pa makar se motor raspao...preje trošio i do 25l,češće oko 20...
 
20-25 l/kj???!!! Toliko nisam trosio od davne 2003 god kako sam prodao Imt 560 kupljenog novoga prodatog posle 8 godina koriscenja i to samo u par navrata kad sam orao 3 sporo. Takvih traktora sa takvom potrosnjom treba se resiti u sto kracem roku.:ppozdrav:
 
Da,čekića i jako me nervira..već sam ti se žalio onomad da mi taj traktor **greška pomera sa pvp...sad sam ih poredio sa potrošnjom, nikad manje nije trošio,13l po kj na ovu godinu,ovaj noviji 12l,ne diram ništa više pa makar se motor raspao...preje trošio i do 25l,češće oko 20...

Jedno mozda glupo pitanje jel stelovano paljenje nekad?
Rusi hoce da lupaju dosta ako je paljenje i za malo promaseno.
 
:))))))) necemo u off u ovoj temi...nekad? Vise desetina puta,i menjane tri pumpe..to je neka misterija izgleda...
 
Da,čekića i jako me nervira..već sam ti se žalio onomad da mi taj traktor **greška pomera sa pvp...sad sam ih poredio sa potrošnjom, nikad manje nije trošio,13l po kj na ovu godinu,ovaj noviji 12l,ne diram ništa više pa makar se motor raspao...preje trošio i do 25l,češće oko 20...

Kad si zadnji put na njemu stelovao ventile, zna da lupa i zbog ventila.
 
Nazad
Vrh