Oranje

Ti jx i nisu sposobni za vise , ovaj u selu opet treba da otvara mjenjac , sastavili ga u proljece , a nije ni poceo da ore:haha:. I onda kazu rus nevalja:haha:.
Za sada 280 radnih sati od septembra, videcemo dalje. Mada evo kum moj pazario 3 glave obrtac VN farmer L950 i ove jeseni stari jx 95 ga lepo vukao. Mada stvarno do sada nikakvih problema nije imao sa tim JX 95 star sigurno jedno 6,7 godina ...radi 100 kj i to mu je pored fergusona jrdini traktor. isto tako znam barem jos dva jx 95 koji su se za sada odlicno pokazali a kupljeni su u vreme Vaita i njihove akcije na sajmu. bese mislim 28 k evra tada traktor.
 
Za sada 280 radnih sati od septembra, videcemo dalje. Mada evo kum moj pazario 3 glave obrtac VN farmer L950 i ove jeseni stari jx 95 ga lepo vukao. Mada stvarno do sada nikakvih problema nije imao sa tim JX 95 star sigurno jedno 6,7 godina ...radi 100 kj i to mu je pored fergusona jrdini traktor. isto tako znam barem jos dva jx 95 koji su se za sada odlicno pokazali a kupljeni su u vreme Vaita i njihove akcije na sajmu. bese mislim 28 k evra tada traktor.
Rus je bolji, eno i Kris80 nije znao da ti traktori "nisu" za 3 brazde, sad se lomi da uzme veci, oci mu otvorili. :osmeh:
 
Evo i mene malo ..ursus i 756vk
slike.php
[/URL] [/IMG]
slike.php
[/URL] [/IMG]
Video nesto nece da se postavi ili ja ne znam...
 
2x48w...Sijaju jako dobro,nisu potrebni ovi njegovi originalni farovi,njih samo na ulicu kad izadjem...Da,vecinom 2 brzina i 1700-1800 obrtaja,ne moze 3,ovo je ledina nije orana 4-5 godina...
 
Mislim da od ovog JX95 nema boljeg Case-a kod nas ih ima nekoliko i svaki vuce tri brazde jeste da su ravnjaci ali idu ko djavoli dok drug kupio novog Case maxxum 125 i zove me jedan dan da mu dam moj trobrazdni plug kaze pozajmio cetvorobrazdni i ne moze da ga vuce popizdeo gadno.
 
Ај сад немој претеривати бојчетићу...човек ти лепо каже, да макусм ниш не ваља и да су ти ЈХ страва...ти ко да си теро некада максума, па да знаш како максум иде у орању...
 
Jednostavno mislim da su se te strare jx 95dobro pokazale. Kod nas uglavnom svaki od njih vuce trobrazni plug ravnjak, eto i moj kum ove jeseni lepo vukao i tri glave obrtac. Svi oru 25do 30cm dubine. Brzina 7km na cas. Zemlja uglanom nije teska.

Nada poslednja umire.
 
Nazad
Vrh