Oranje

Neki nasi mitrovacki paori otisli u Mihaljevce da prevrcu zemlju pa sad Matic [imperija] uzvraca udarac :haha:
 
I da bude auspuh dole,sta znam izgleda lepse,jos kada pogledas iz profila sa sve 756 plugom kao neka formula,ima te lepe ivice limarije i tako to...

А за боље пријањање, додати под обавезно предњи спојлер/крило, са што више оних крилаца, скинути тегове, да не кваре аеродинамику:haha:...овако сам што не полети...

- - - - - - - - - -

N.A nisi ti video kako se tu teraju traktori po putevima a i po njivama. :haha: Danju se i ne vidi ali noću kada stanu farovi da sevaju po ataru kao na reliju.Ako izlaziš na prometni atarski put moraš dobro da gledaš da te neko ne raspali i ne zakuca se u tebe.Nisam verovao a većina dobro nadrndana pa ako se nekome i javiš u prolazu samo što te ne streljaju pogledom ali sam veoma disciplinovan po svim pitanjima i gde orem nema iznošenja zemlje na put niti gaženja tuđih njiva.

Поно лопатицу и метлицу па очистиш точкиће пре нег изађеш, да орбнеш плуг на пут:osmeh:....
 
Sa točkova što otpadne nije strašno a plug okrenem odmah tako da otrese zemlju u uzorano.Generalno kako radim kod sebe tako radim i kod drugih.
 
Da li neko zna ko prodaje glavcine za tockove. Kolegi pozajmio plug pa je ima maler sa njim.
f5d116e4e26ebf8998ed82d664b075e1.jpg
f93e890ad0063561a574e5eefee55b4b.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jos malo, nemam slike imam paorski tel. ali ovi ostaci se sada mnogo lepse zaoravaju, konacno vise nije ziva masa.
 
I ti ubaci cerea "Autopilot" a ne hvalis se u temi. Aj napisi malo u temi kako si zadovoljan.
Skoro sam bio u S. Pazovi, mogao sam svratiti da vidim
Iskoristio sam ovu pauzu od žetve i uspeo da sastavim za rasipanje veštaka, a bogme lepo to ide i u oranju :osmeh:.
Nisam stigao sve lepo da isprobam i dokumentujem ranije, danas ću dati više detalja u odgovarajućoj temi.
 
Zaoravas sneg, pa to nije dobro. Sace da ti se ohladi zemljiste i da kad budes posejao neki usev ima da se smrzne.
 
  • Like
Reagovanja: aca
Nazad
Vrh