Oranje

Stanje setvospremača je odlično.Za sve ove godine rada sa njim nisam imao nikakvih problema.
 
smonica je na svoj zemlji koju ja obradjujem on bi mi to radio dok mu nebi dosla zamena
 
Komsija mi nudio R65 da preorem tu smolnicu,al posto sam prvi put orao smolnicu,nisam znao da ce biti toliki sex sa oranjem smolnice,i ja sa fergusa....kao sto rekoh tad i vise nikad. Sreca pa su mi njive vrlo dobre za oranje,pa i ferguson ce izdrzati jos neku godinu dok ne uzmem veci traktor.
 
ja planiram do leta da uzmem traktor bas zbog smoniceposto sam prosli vikend uzeo 5ha za setvu kukuruza pa zato moram da uzmem novi traktor
 
e moji poljoprivrednici za 5 hektara novi traktor pa de vam je racunoca , a ako je unistavanje traktora oranje somonice sa 539 onda polovina mog sela ne bi imala traktor kad ga zveknes u 3. sporu i blokada pa da vidis da moze
 
e moji poljoprivrednici za 5 hektara novi traktor pa de vam je racunoca , a ako je unistavanje traktora oranje somonice sa 539 onda polovina mog sela ne bi imala traktor kad ga zveknes u 3. sporu i blokada pa da vidis da moze

Nisam rekao da ne moze da ore crnu smolnicu ferguson,tu sam njivu usluzno radio,i samo taj deo atara ima takvu zemlju,zasto bih krsio traktor ako ne moram?
Ne mislim samo na ferguson uopsteno bilo koji traktor. Ne kazem da se ne kvari nikad traktor,jbga nesto crkne pa se popravi,al ako unapred znam da cu sjebati nesto na smolnici,onda izbegavam
 
Evo ga nase oranje,jest' da je bilo pre vise od mesec dana ali nikad nije kasno za slike :)
2zf28zr.jpg

v4azp1.jpg
 
Nazad
Vrh