Oranje

To je Bačkonjin izum ili bolje reći patent a upotreba je svestrana.Prvi put je spomenuta u vezi Yto traktora pa je svaki sledeći post gde se prikazuju ponove ne bitno da li nov ili polovan traktor obavezno išlo pitanje da li ima žutu ručicu?!Tako je jedno vreme kružilo pitanje kol'ko imaš krava... :haha:
 
Onaj sto svaki dan kupuje kombajn je pobednik.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Pa objasni nam ako ti nije problem?

Za moj traktor (Goldoni Star 3050) piše u uputama da se blokada ne smije uključivati kad je jedan kotač već počeo proklizavati. Također piše da se ne smije upotrebljavati kod večih brzina (cestovne) nego samo u radnim brzinama.

Moje mišljenje: blokadom diferencijala se sila koju inače prenose oba kotača prenese samo na jedan. Samim time se gotovo udvostručuje opterećenje na dio elemenata diferencijala. Možda griješim, ako netko zna bolje neka pojasni što se događa i zašto su tvorničke upute takove kako sam napisao.
 
Upravo je obrtnuto. Blokadom se prenosi podjednako na oba tocka tj po 50%. U oranju tocak koji je u razoru uvek vise vuce od ovog na neoranom.
 
Recimo ako traktor stane a jedna guma okrece a druga stoji , kad ukljucis blokadu svu silu prenosi preko one gume koja je stajala. Diferencijal ne trpi nista kad je blokiran , jedino snaga ide samo preko jedne poluosovine i jedne gume. Ako je klizavo uvijek se snaga prenosi sa onom gumom u brazdi , osim ako ne udje voda.
 
Za moj traktor (Goldoni Star 3050) piše u uputama da se blokada ne smije uključivati kad je jedan kotač već počeo proklizavati. Također piše da se ne smije upotrebljavati kod večih brzina (cestovne) nego samo u radnim brzinama.

Moje mišljenje: blokadom diferencijala se sila koju inače prenose oba kotača prenese samo na jedan. Samim time se gotovo udvostručuje opterećenje na dio elemenata diferencijala. Možda griješim, ako netko zna bolje neka pojasni što se događa i zašto su tvorničke upute takove kako sam napisao.
Ni na jednom traktoru nije pozeljno pritisnuti blokadu tockova dok jedan tocak vrti znaci moras zaustaviti tocak ako dodje do toga stisnuti i krenuti jer ne gine kidanje i cupanje kandzi na blokadi.
 
Za moj traktor (Goldoni Star 3050) piše u uputama da se blokada ne smije uključivati kad je jedan kotač već počeo proklizavati. Također piše da se ne smije upotrebljavati kod večih brzina (cestovne) nego samo u radnim brzinama.

Moje mišljenje: blokadom diferencijala se sila koju inače prenose oba kotača prenese samo na jedan. Samim time se gotovo udvostručuje opterećenje na dio elemenata diferencijala. Možda griješim, ako netko zna bolje neka pojasni što se događa i zašto su tvorničke upute takove kako sam napisao.
tebe trazimo na fcb.treba da ugradis zutu ručicu pa da rasteretis diferencijal
Marko će te uputiti kod kojeg majstora da odes :ppozdrav:
 
U pravu si.
Sila se prenosi tamo gde je manji otpor. Blokadom onemogucavas da se posredstvom diferencijala uvek bira tocak sa manjim otporom, vec prenosis podjednako obrtni moment na oba tocka.

Nije u pravu , blokadom se uvijek prenosi na gumu gdje je veci otpor.

Goran G. vidim i kod tebe uciteljica fizike bila odsutna, a nisu nasli zamjenu:cool:. Guma koja ima jako mali otor ili ga uopste nema se okrece a guma sa vecim otporom stoji , blokada prenosi na onu koja stoji odnosno ima veci otpor.

Tko ne vjeruje neka digne jednu zadnju gumu u zrak i nek ubaci u brzinu , ako mu je dif. ispravan pa gleda koja se guma vrti a koja stoji:cool:.
 
Ni na jednom traktoru nije pozeljno pritisnuti blokadu tockova dok jedan tocak vrti znaci moras zaustaviti tocak ako dodje do toga stisnuti i krenuti jer ne gine kidanje i cupanje kandzi na blokadi.
ja ako se ne varam blokadu ne mozes ukljuciti (mehanicku) dok jedan tocak ne pocne proklizavati...ili su samo moji traktori takvi
 
Nije u pravu , blokadom se uvijek prenosi na gumu gdje je veci otpor.

Goran G. vidim i kod tebe uciteljica fizike bila odsutna, a nisu nasli zamjenu:cool:. Guma koja ima jako mali otor ili ga uopste nema se okrece a guma sa vecim otporom stoji , blokada prenosi na onu koja stoji odnosno ima veci otpor.

Tko ne vjeruje neka digne jednu zadnju gumu u zrak i nek ubaci u brzinu , ako mu je dif. ispravan pa gleda koja se guma vrti a koja stoji:cool:.
Kod mene je uciteljica bila odsutna,nerazumem pojasni mi
Marko tvrdi da ta rucica pomaze!Nerazumem kad treba da je stisnem,u trenutku kad pocne da slajfuje ili kad ga vizim u 5. brzini?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh