Oranje

Jako lepo se ore, pre kisa nisam probavao ali sam gledao druge kako se pate sad sa 560 i regent 2x35 ide pesma
Potrošnja je ok od 13_15l/kj dubina oko 25_28 kukuruzovina se lepo sakriva. Imam jos nesto malo na jednoj njivi komadić neki špic jednakostranicni trougao mozda 0,5 kj pa to moram malim traktorom 539 da mi se lakse okretati i par pasceva po komsiluku pa dok osusi podrivanje uvratina i razora


Poslano sa mog Moto C koristeći Tapatalk
 
20jq000.jpg


- - - - - - - - - -

nprgc5.jpg


- - - - - - - - - -

Комшија звао у помоћ, па смо му изашли у сусрет...дуж 880м...
 
Ja uradio danas stranu ka Sivcu. Ore se repiste samo tako. Turcin vuce 10km/h 2x70cm. Padam u iskusenje da mu kupim 3x30cm kada su dobri uslovi a kada je LCD televizori da orem i dalje sa 757.20.
Ostalo mi jos 3 njive pa da pukne top:riba:
 
I tako to...i gotovo...
Baš se juče i danas oralo bruka...idealni uslovi,ne i idealno oranje,al je zemlja baš kako treba,kad ispustiš grudvu ona se raspadne...
 
@slobapatrola

Nema veze brzina sa slaganjem kod ovog pluga vec hoce da se poznaje malo kad ima tragova-u ovom slucaju kombajn+traktor sa presom+traktor sa prikolicama. Na tim njivama sa slike je brzina bila uglavnom 8km/h.
 
@paracinac
Zavisi sta je za koga jedva. Mozda je on ocekivao da ide 10km/h. Ako je to hteo onda rusic 1025.3 od 110ks ali ruskih na tockovima ne na motoru. Identican motor ide i u Htt, arma i basak.
 
za
@paracinac
Zavisi sta je za koga jedva. Mozda je on ocekivao da ide 10km/h. Ako je to hteo onda rusic 1025.3 od 110ks ali ruskih na tockovima ne na motoru. Identican motor ide i u Htt, arma i basak.
pa ja ne znam sta je on ocekivao ali prodao ga i uzeo Basak-a.. sve zavisi kakvu zemlju ore.. ti obecao sliku da bacis da vidimo kakvu zemlju ti ores a ti nista..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh