Oranje

Bas taj, lane je i manj zelenko bio obezglavljen, sad su ravnopravni oba po 3 glave.

Ognjene Maxx je 5.9t.
Mislim da je taj manji 6620, ove godine sam ga vidjao sa Pottinger-om 3 glave.
Kod mene jx ore iskljucivo za repu i to samo sa imt plugom 757, pokazalo se da bude bolja digestija.
6s6x3a.jpg
 
Grabik dobro nisu ovog uslikali za katalog, pa niko ga zivi ne bi kupio, svi bi se razocarali sto ne moze 4 brazde da vuce.


Derane nemoj da trazim po youtube onog vladimirca sto u Poljskoj vuce 4 glave. Vidim ja na polj. faksu na katedri za polj. tehiku izgleda penzionisali Nikolica, Gligoricku, Babic(2)e, Brkica, Potkonjaka, Bajkina,Veselinovica ....
Neznam ja tko je tebe ucio o traktorima tamo , izgleda neki ponavljaci :haha:.
 
Derane nemoj da trazim po youtube onog vladimirca sto u Poljskoj vuce 4 glave. Vidim ja na polj. faksu na katedri za polj. tehiku izgleda penzionisali Nikolica, Gligoricku, Babic(2)e, Brkica, Potkonjaka, Bajkina,Veselinovica ....
Neznam ja tko je tebe ucio o traktorima tamo , izgleda neki ponavljaci :haha:.
Zato nam i ide ovako u drzavama sto je vode ti navedeni i ucenici koji kazu da bez 40cm dubine oranja nema prinosa, napredujemo.

- - - - - - - - - -

Bojceticu jesi to na dijeti ? :osmeh:
 
Otkazala hidraulika.Drugarov da zavrsi oranje.Ali ako bog da do nove godine ce i kod mene velika kabina :)

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 
Visina 70 razmak 85.Ali ore dosta lepo.Kod mene su regent glave,ali traze malo brze oranje da bi radile lepo.Samo dobri deflektori i nema problema.Ume nekad da zastopa ali uglavnom sam zadovoljan.Na mom su raonici vec gotovi ali zavrsice tako sad.

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh