Oranje

Stevo citas mi misli :)
@brankovic,ne zajebavam vas,evo iskreno kazem daj mi traktor napuni rezervoar i pokazi mi tvoje njive,odmah cu da orem,bez obzira na vreme.
 
E moji momci predpostavljam da ste mladi a poslušajte savet jednog malo starijeg, NIKAKO ne zaoravajte sneg jer ga možete pronaći maja na dubini na kojoj ste orali kao ja jedne davne godine neverujući starijem tada čoveku od sebe, i te godine na toj njivi je bio kukuruz koji je toliko zaostajao u razvoju a sve zbog hladne zemlje-snega, koji sam pronašao kopajući i proveravajući šta mi je rečeno. Pokušajte da saznate kako se nekada čuvao led koji je u vreme leta bio dostupan u pojedinim birtijama.
 
Roberte nemam reci mudar si ma ne znam ni ja ko ti ravan,nikad ti nista pravo nije. A sta ako neko na primer imao smrtni slucaj u porodici,ili neko od bliske rodbine zavrsio u bolnici,pa su bili zauzeti time. Ti mislis,umre ti otac ili deda,ma nema veze idem da orem ma da. Za moje najmilije,desi li se nesto,ne daj boze zatreba im neka skupa operacija,bez razmisljenja bih prodao sve sto imam,nek ide u pm i njive i traktori samo da bude sve ok sa clanom porodice.
 
Roberte nemam reci mudar si ma ne znam ni ja ko ti ravan,nikad ti nista pravo nije. A sta ako neko na primer imao smrtni slucaj u porodici,ili neko od bliske rodbine zavrsio u bolnici,pa su bili zauzeti time. Ti mislis,umre ti otac ili deda,ma nema veze idem da orem ma da. Za moje najmilije,desi li se nesto,ne daj boze zatreba im neka skupa operacija,bez razmisljenja bih prodao sve sto imam,nek ide u pm i njive i traktori samo da bude sve ok sa clanom porodice.
Moje misljenje,ovo je demokratski forum,mogu da napisem sta ja mislim o tome.
 
Kao sto sam vec napisao,nije bilo moguce orati lucerku koja je posejana pre nekoliko godina.Ostalo sam uradio na vreme i imao sam vremena da orem jos sigurno deset dana.Nije me iznenadio sneg i g-dine Kish hvala na savetu,ali necu se manuti poljoprivrede jer od nje zivim i nije mi cilj da uradim bilo kako,nego kako treba.Znam kad je vreme oranju,ali jednostavno nije moglo.Uostalom,ni u januaru nije kasno
 
@Postar
Brise se sve sto nema veze sa temom,a banuju se bezobrazni i nedokazni clanovi.

- - - - - - - - - -

Kao sto sam vec napisao,nije bilo moguce orati lucerku koja je posejana pre nekoliko godina.Ostalo sam uradio na vreme i imao sam vremena da orem jos sigurno deset dana.Nije me iznenadio sneg i g-dine Kish hvala na savetu,ali necu se manuti poljoprivrede jer od nje zivim i nije mi cilj da uradim bilo kako,nego kako treba.Znam kad je vreme oranju,ali jednostavno nije moglo.Uostalom,ni u januaru nije kasno
Naravno .
 
Kao sto sam vec napisao,nije bilo moguce orati lucerku koja je posejana pre nekoliko godina.Ostalo sam uradio na vreme i imao sam vremena da orem jos sigurno deset dana.Nije me iznenadio sneg i g-dine Kish hvala na savetu,ali necu se manuti poljoprivrede jer od nje zivim i nije mi cilj da uradim bilo kako,nego kako treba.Znam kad je vreme oranju,ali jednostavno nije moglo.Uostalom,ni u januaru nije kasno

Naravno kolega,svako imao svoje razloge zasto nije stigao,to se postuje. Na ovaj "savet" od roberta se ne obaziri,on bi najradije voleo da svi batale poljoprivredu i da on kupi pola vojvodine. (samo kad ne bude poljoprivredika on ce imati prazan forum,koga li ce banovati :haha:)
 
ja da se pitam al se ne pitm nebi meni kish delio pravdu,nit bio urednik....moje misljenje je takvo.izvinite za offf,nece se ponoviti vise
 
Nazad
Vrh