Oranje

Sto niste meni ponudili...ja nebi imao srca da odbijem pomoc...:osmeh: samo da bi se odrzao balans u univerzumu ja bi morao da ne radim...ce da vidi neko od komsija kako se na jednu njivu dvoje grabimo pa nece mu nista biti jasno...da pomisli covek da hocemo neki cup sa zlatom da izoremo pa da nema sna...
 
dodjite vi kod mene da popijemo nesto i pojedemo danas smo klali svinju(pastrmu)

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
da se iskoristi danasnji dan pre najavljene kise popodne..
c05cd38d5e8e29c2188a600afc32dd0d.jpg


Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Šta ti se desilo sa kontrolnom tablom?
 
vid stvarno, i koji je zadovoljniji? :osmeh:
posebno me zanima basak, meni se strasano svideo, pa imam u vidu mozda i kupovinu, jel bi pogresio?
 
s obzirom da sam pre toga radio sam imt 539 i torpedom ovo je vrh vrhova, dobra masima

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
haha bas si me nasmejao lepo, juce dan boli glava danas kisa pljusti od jutra.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Ih sad dve godine. :D Komsa je od skoro na forumu, nije hteo sve dok se nije ponovio Basakom.

Ostalo komso jos nesto malo, tu po selu i gore na brdo.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Ih sad dve godine. :D Komsa je od skoro na forumu, nije hteo sve dok se nije ponovio Basakom.

Ostalo komso jos nesto malo, tu po selu i gore na brdo.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
ja sam guster na forumu.. od proslog leta sam aktivan.. sta se juris juce ujutru traktorom gde ti je plug bio? sjeba te kisa ova ima cele nedelje da pada.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Orao sam i u subotu uvece pa plug otkacio u brazdu, dosao kuci da odspavam i za gorivo. Njiva je malo vise od 9 ha, ne bih stigao sve juce.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh