Oranje

Trebao si na FBu na Dobroj zemlji da pitas za misljenje za oranje i oranje po snegu :osmeh: Meni bilo dosadno juce popodne, pa sam malo citao. U neku ruku sam se i zabrinuo ako neki stvarno misle to sto pisu, a i slatko sam se nasmejao :osmeh:
 
Trebao si na FBu na Dobroj zemlji da pitas za misljenje za oranje i oranje po snegu :osmeh: Meni bilo dosadno juce popodne, pa sam malo citao. U neku ruku sam se i zabrinuo ako neki stvarno misle to sto pisu, a i slatko sam se nasmejao :osmeh:

Koja se tamo grupa retarda nakupila pa komentarise,strasno.Po meni prvo mesto po idiotizmu dele onaj maher kom je zbog zaoravanja snega udarila palamida i deda sto kaze da ko zaore sneg umre mu neko u kuci.Ocekujem pomor clanova foruma za koji dan...:sjasi::haha:
 
1znpr1z.jpg

Zimski san. Lepo je islo osim pojedinih repista koja su bila bez trunke vlage, beton.
 
Ja kako sam povezao dok sam hvatao nesto na brzinu kad sam imao vremena sve je pocelo od oranje smonice ili ti smoLnice (tipa dodji kod mene u smolnicu pa se hvali tom dubinom sa tim plugom itd itd :osmeh: ) posle valjda neko napisao ja kad podignem/spustim zutu rucicu nesto u tom smislu lakse ore ili dobije snagu tako nesto. Nisam povezao od samog pocetka zajebancije ali sam nesto pohvatao izmedju redova i kad se prenelo na forum :osmeh:
 
to sa smoLnicom je skoro pocelo, zuta rucica se vec odavno provlaci, al to bi vam najbolje mogao objasniti kolega Matic, on je medju glavim komentatorima dobre zemlje, **greška im pomera vecinom
 
Žuta ručica se spominje još od prošle godine a značenje u žargonu kao plava i crvena kompresija koje su jedno vreme spominjane ovde na forumu. :osmeh: Ekipa uvek spremna za zezanciju u D.Zemlji već je svima poznata a ja sam među njima sasvim slučajno :osmeh: Ili možda i namerno. :haha:
 
Nazad
Vrh