kupina 2014., cena, radovi...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako to mislis da ''nakace'',valjda da ''nakacite''
ovi malo jaci,mi sita nakacili.kod mene ti 60 ali kad oni skinu na 30 ja se sj....

- - - - - - - - - -

ma tvoj hladnjacar ima cenu bas te briga:osmeh:jeste da malo bira i ujednacena cena ali ok

- - - - - - - - - -

kad je bila oluja ti si razmisljao o tvojim kupinama a ja o vise malina,kupina koji su u hladnjaci,nestaje struja pa agregat,gledam dali ce vetar da vrati sve na njivu... ne npr tvoju kupinu vec vise pa kukuj na hladnjacare.nije osigurana jbg
 
ima tamo gde ti dajes pa bilo gde da je:osmeh: od svih ti je najjaci u budilovini jedna hladnjaca,ne sto se tice cene vec postenja i reci.gde dajes jer u taj tempo?nikad nisam bio:haha:

- - - - - - - - - -

ne znam odakle si i kakve veze imas sa hladnjacama ma bilo koje da su ali zapamti dobro budim grad,hladnjaca u budilovini.sve ostalo ti sinak ucenjivanje nije ni on neki izvoznik ali ne da je posten vec sto kaze to mora da bude pa makar on izgubio,ne gubi jer zna vise od velikih hladnjaca.ovo gde ti dajes,necu da pricam samo mi kad predjemo moravu naj... i to uvek
 
ima tamo gde ti dajes pa bilo gde da je:osmeh: od svih ti je najjaci u budilovini jedna hladnjaca,ne sto se tice cene vec postenja i reci.gde dajes jer u taj tempo?nikad nisam bio:haha:

- - - - - - - - - -

ne znam odakle si i kakve veze imas sa hladnjacama ma bilo koje da su ali zapamti dobro budim grad,hladnjaca u budilovini.sve ostalo ti sinak ucenjivanje nije ni on neki izvoznik ali ne da je posten vec sto kaze to mora da bude pa makar on izgubio,ne gubi jer zna vise od velikih hladnjaca.ovo gde ti dajes,necu da pricam samo mi kad predjemo moravu naj... i to uvek

"Strucnjak" jel mislis na Pecica u Budilovini?
 
da naravno,imas lose iskustvo sa njim?

- - - - - - - - - -

i koga imas postenijeg u rasinskom delu od pecic slave?svaka cast coveku,sto ti kaze to je,uvek ima cenu ne gleda kako drugi placaju pa nesto da zove a nece ni da pretplati normalno,kes odmah,samo parkiras vozilo i cekas ako bas neces da pomognes
 
da naravno,imas lose iskustvo sa njim?

- - - - - - - - - -

i koga imas postenijeg u rasinskom delu od pecic slave?svaka cast coveku,sto ti kaze to je,uvek ima cenu ne gleda kako drugi placaju pa nesto da zove a nece ni da pretplati normalno,kes odmah,samo parkiras vozilo i cekas ako bas neces da pomognes

Ne,nemam lose iskustvo s' nijm...Naprotiv,nikad nesto lose nisam cuo za coveka-nego da ga ne hvalimo mnogo da se ne pokvari...
 
bolje da hvalis njega nego ostale jer su samo jos dve hladnjace ok sve ostale su zive lopine

- - - - - - - - - -

ja nisam neki veliki proizvodjac u poslednje 2 god ali to je jedini covek u koga mogu da imam totalno poverenje i oko cene,isplate,vage... nema neka odbivanja 0,2% i tako neke sitnice da se bruka,hoce kvalitet a kad nemas kvalitet budi covek,on to ceni,vredan,razmislja,nije samo seo u dzip vec ima i svoje imanje tako da je malo vise upucen u kompletnu proizvodnju ne samo da trguje.ali ok,napisacu na kraju berbe kupina svoje iskustvo sa svima javno ovde i otkacicu svakog ko me dosad zeznuo,vec neke jesam kao sto su vulici koji ne rade valjda,sloga ts,sa prekupcima nikad nisam niti zelim da saradjujem...
 
Ima li negde pomaka u ceni?Kod nas zakucalo na 50 cak i tornfree placaju isto sto nikad nije bilo.Inace tornfree je vrhunskog kvaliteta,i sramota je da su prosle godine placali zelene kao ove zrele.
 
moje informacije iz okoline Arandjelovca Cacanka 50 tornfree 60 triple crown 200 !

- - - - - - - - - -

cudoviste iz Loch Nessa je zivo :D 3,5m jutros nadjen prilkom plevljenja,sadjeno 10 og maja
cam00107.jpg
 
Kod nas danas isto 50din. Ni znaka o napretku cene::jako_besan::. Mi smo danas imali 180kg, u petak branje preskoceno zbog kise, tako da je danas bilo duplo, ali dosta je pootpadalo jer je preyrelo
 
Juce solidno branje sa kvalitetom 360 kg po 50 din zakucali nece kaze skidati cenu al ako se stvarno okisa do nedelje mogu samo da stanu sa otkupom jer je suva materija kod cacanke 6%, Loc Nes kod nas malo imaju ljudi, u otkupu ne prave razliku pa uglavnom daju za pijace.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh