Prikolice

Ja sam zvao sredinom januara i rekli su mi da su trenutno u guzvi i da zovem za par dana. Zvao sam na telefon koji sam nasao na sajtu.
 
Tu mi je nešto sumnjivo... ko normalan bi dao odgovor "u gužvi smo, zovite za nekoliko dana"?!
Ako su iole poslovni, daće normalan odgovor, pravu informaciju, razloge za gužvu...nama su rekli isto tako nešto nejasno, ćale je pričao tako da ne znam sve detalje, uglavnom poena odgovora je da više ne rade i da je fabrika navodno preseljena.
 
Sta se desava ne znam. Ja sam mislio da su u guzvi bog proteklih praznika, da su na zimovanjima i slicno. Hteo sam da radim remont prikolice, ali sam odlozio tako da ih nisam ni zvao za tih par dana.
 
evo jedne prikolice dobre za ljeta kada su vrucine
526759_415951481766789_1170126798_n.jpg
 
Ja sam to stavljao jedne godine, cerada u prikolicu , na kriticna (ostra mesta) po nekoliko krpenih dzakova, i do gore sa vodom, nesto smo experimentisali s vodom za prskanje, posle toga kupili plasticne cisterne...
I ne, nisam se okupao u prikolici, ipak je to bio maj mesec, ladno .
 

prijatelji zasto kada prikljucim vazdusne kocnice za traktor one odma same kocu, sistem kocenja je kao na slici. hvala unapred
 
dobro je povezano tako je oduvek bilo i radilo je moguce da je do uredjaja, mada sam i njega otvorio membrane su dobre i sve lako ide stvarno neznam sta mu je, ima neka sitnica e sad pitanje je koja je?
 
Nazad
Vrh