Prikolice

zima, ja mislim da je definitivno najvaznija elektro instalacija !
 
Kolko para se krece cena za prikolicu,ima dobre gume od kombija,sasija je dobra vukao je 35 meteri,pod i stranice su ok,nisu tip top ali nisu ni neki truleks razjebendus,gore ima bocno fosne od 30-40cm kao povisenja ?? Nema papire.
Post je spojen: [time]1296595140[/time]
_________________________________________________
Ovaj u desnom cosku slike,jbg mislim da nemam bolju sliku a kuci necu skoro.
xoecew.jpg
 
Kolko para se krece cena za prikolicu,ima dobre gume od kombija,sasija je dobra vukao je 35 meteri,pod i stranice su ok,nisu tip top ali nisu ni neki truleks razjebendus,gore ima bocno fosne od 30-40cm kao povisenja ?? Nema papire.
Post je spojen: danas u 22:19
Ovaj u desnom cosku slike,jbg mislim da nemam bolju sliku a kuci necu skoro.
100-200eu
 
to i nije prikolica, to je spediter prepravljen za traktor tako da ako imas stope za penjanje i ako na petom tocku nije dirano gde ide ruda onda je registrovan sa onom tablicom ( belom ) kod nas je za njih sa metalnim stranicama cena od 500 do 700 e
 
Ma za 200e ga necu dati,kad se postave najloni na spojevima vozi on 3.5t zita,soje,za kukuruz u klipu mu stavimo jos povisenja stranica i nosi kao i dubrava.On je produzen napred i ima okretnicu-peti tocak kao i dubrava-kikinda.
Post je spojen: [time]1296598980[/time]
_________________________________________________
Sve slike ovako gde je u coskovima,nikad ga nisam celog slikao.
15530v4.jpg
 
ja imam dva prepravljena zato sam se i raspitao za papire, meni su oni ekstra 4,2x1,8x0,45 m stane oko 150 bala lako niski su lako je tovariti, lako ih je pregurati stane oko 35 metara zita, 25 zrna kukuruza bez povisenja. naravno pored njih imam i pobede 5 tona
 
Ovaj mi je sad visak,imam jednu od 4-4.5t i jos jedan spediter konstrukcijski je losiji od ovog,ali je sredjen i ima visoke stranice.Nemam supa za 3 prikolice,ni potreba.
 
ma otvori stranice i stavi najlon preko njega pa nek stoji, pa za 200 e ne mozes kupiti ni auto prikolicu da bude bez ulaganja !
 
Najradje bih je menjao za setvospremac pa nek stoje ::novac::,a nemam ni neko veliko dvoriste za 15kj su mi vise nego dovoljne druge 2 a imam komsiju kom uvek treba prikolica zapravo imam 2...
 
e onda je pogotovo ne smes prodati jer ce ti odvuci ove sto koristis pa neces imati ni jednu, salim se, ali eto srdjuan trazi samo ne znam zasto se nije odmah obratio tebi
 
majstori,treba mi neko ko se bavi remontom zmajevki i sasija istih,jel to radi neko iz okoline rume?
 
Kasapin je napisao(la):
majstori,treba mi neko ko se bavi remontom zmajevki i sasija istih,jel to radi neko iz okoline rume?
Ima majstor iz okoline Pećinaca tačnije mesto Prhovo, Matić ima sigurno njihov broj telefona. :ppozdrav:
 
Da li zna neko koliko košta registracija za prikolicu po ovim novim propisima (nove tablice i sl.)?
 
u Martincima kod Sremske Mitrovice imas trojicu koji remontuju zmajevke izmedju ostalog i moj brat i ja radimo na prosloj strani mozes da vidis slike
 
Nazad
Vrh