Prikolice

@Kosjerac

Zahvaljujem Vam se na odgovoru (velike su šanse da ste stariji od mene pa ne bih da Vas tikam :)).
Znate li možda orijentaciono koliko bi to peskarenje koštalo?

Hvala još jednom! Živeli! :ppozdrav:
 
Zahvaljujem, cenjeni Poljoprivredniče u Pokušaju! :)

Usput sam dobio info da u Novom Sadu to zadovoljstvo košta evro po minutu! :S
Dobra im je satnica, nema šta... Kanda ću ja lepo metalnu četku na brusilicu, pa šta prvo popusti: da l' rđa, da l' brusilica! :haha:
 
Attila uzmi "antirost", namaži četkom zarđale delove sačekaj da pobeli,očisti krpom, posle razređivačom i farbaj.
 
I gde god loše očistiš belu skramu koja se pojavljuje nakon delovanja antirosta, na tom mestu će pobeliti i pokrivna boja.
 
ja bas i nisam zadovoljan kako deluje "antirost",nevidim ja tu da nesto on skida rdju....ako nemozes da priustis pekiranje,a ti lepo uzmi neku vecu brusilicu,na nju stavi celicnu cetku i udri...sa njom se najbolje skida rdja...ako si dovoljno uporan mozes da skines sve,da se sija...
 
Posle antirosta kada rđava mesta pobele obavezno taj prah oprati benzinom natopljenim na pamučnu krpu ako treba i višer puta jel u suprotnom izbija će ti kroz farbu
 
dragannrt je napisao(la):
uzmi neku vecu brusilicu,na nju stavi celicnu cetku i udri...sa njom se najbolje skida rdja...ako si dovoljno uporan mozes da skines sve,da se sija...

Ovaj sistem je najbolji spoj manjka ::novac:: i efikasne pripreme za bojenje.

Sada već odosmo u :off_topic: jer ima posebna tema posvećena limarsko-farbarskim radovima.
 
Imam u ponudi cisternu od 5t, znaci fabricka cisterna za gorivo mislim da je Majevica... Sta mislite koja bi bila realana cena? :ppozdrav:
 
Boki-Vl je napisao(la):
Imam u ponudi cisternu od 5t, znaci fabricka cisterna za gorivo mislim da je Majevica... Sta mislite koja bi bila realana cena? :ppozdrav:
Boki ako je to na prodaju javi na pp... i koja je cena?
pozz
 
Jeste na prodaju i planiram ja da je kupim, krajem nedelje treba da mi jave cenu... Prikolica je u dosta dobrom stanju, gume su solidne a za pumpu neznam ali neverujem da je ispravna... Jel niko nezna neku realnu cenu koliko bi ona vredela...
 
Samo sam jednu stigao da slikam danas.Ostale će drugi put!
vxlb6.jpg
 
Koliko bi kostalo ::novac:: da se registruje prikolica, to jest cisternu sto sam prosle nedelje kupio... Sta se sve placa tehnicki, saobracajna, tablice i kojekakve takse, da li je neko skoro registrovao...
 
Ja sam registrovao skoro.Plaćaš tablice,saobraćajnu,tehnički,osiguranje,neke takse i košta 6000 dinara.
 
Ja mislim da ako je za vodu, onda nebi smelo da ima neke razlike....
 
Da li neko zna koliko koštaju stranice za Kikindu od 3-4 tone :sta: i da li ima blizu NS neko da pravi ?
 
stiv je napisao(la):
Da li neko zna koliko koštaju stranice za Kikindu od 3-4 tone :sta: i da li ima blizu NS neko da pravi ?
U jeep comecu cena oko 22 000 za jedan sprat rolovana.
Ja se mislim da radim kikindu 4 tone i našao ponudu 150 evra po spratu za 1,5 mm debljine. Samo da se odlučim.
 
Nazad
Vrh