Prikolice

Mi smo našu kikindsku od 2.5 tone maltene dali džaba. Mislim da je bilo 200€ ili čak i manje. A prikolica je bila potpuno ispravna, signalizacija, naletna kočnica, rezervni točak itd ali je imala bele tablice i nije mogla da pređe na zelene jer je bila predviđena kao zaprežna vozilo. Može se reći da je bila u fabričkom stanju. Bila je jako zgodna da se natovari npr 2000kg veštaka, niska, stranice se lako otvarale... Laka, jedan čovek je mogao da je pomeri kako hoće... Jos me duša boli
Ja sam za POBEDU uspeo da izvučem 600E-na bele table.Ode u planine i dodam 200 i kupim lepu i očuvanu sa drvenim stranicama .Da budem iskren dugo sam je prodavao.Jaka prikolica,jača od kikindske.
 
Apsurdno je to što je dosta prikolica,traktora,kombajna i ostale mehanizacije u prošloj akciji registracije na dva svedoka ostalo i dalje ne registrovano.
 
Za sve kolege koje su mi tražili više slika od one Dubrave prikolice.Inače vlasnik traži 900e za nju.
680eea54e2bdb1418a98d8d7f081da3e.jpg
244fd398cbeb5a6e75e17024cb804c5e.jpg
 
Stranice su od Kosanovica na meru sa celima na 90 savijanim.
Gume ce ici 315/60/22.5

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Posto smo blizu,hvatali smo zajedno mere i ostavljali 5mm krace stranice.Limcici 2.5mm su sada po celoj prikolici stavljani i varim kompletan okov.Sve kad zavrsim prosecem heftove i povadim limove i to bude picikato,da ne curi a da ima lufta da ne "koce" stranice.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh