Prikolice

E da ne pratim fudbal, ali imam VANDALSKU majicu
Dobio na poklon kad sam išao u Split, i još jedna SUPER SRBIN
Naravno da ih nisam nosio po Splitu

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Evo malko radimo jednu Dubravu kiper
9d2750c1b8094aee9b1ead72ef4c8e9e.jpg
c9c2a7703139fbb53e3562ea4655f44b.jpg
f204f78e66e0c7aeef2dd24c4909f254.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Obicno je vuce 560 ali je ostavljena da se zakaci za vuceni senazni kombajn Clas Jaguar

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Da li traktorske prikolice (Zmaj),posle ovog tehničkog pregleda(ovih dana jer je prethodni istekao) moraju da se prebacuju na nove tablice i saobraćajne ili su stare još uvek važeće?
 
Da li traktorske prikolice (Zmaj),posle ovog tehničkog pregleda(ovih dana jer je prethodni istekao) moraju da se prebacuju na nove tablice i saobraćajne ili su stare još uvek važeće?

Važeće su,samo bih ti preporučio da odeš do tehničkog i neka ti provere podatke jer veruj mi da će jedan zarez ako se ne slaže sa agencijinim može da ti zadaje problema kasnije kad budeš morao prebacivati na nove ili ako hoćeš da prodaš.Jer ovi iz agencije takve gluposti lupaju da to nebo nije videlo.
 
Gledam ovde fotografije ovih prikolica i sobzirom da sam ja u ruralnom područiju gde je teren brdovit i jako neravan ova ni jedna prikolica se kod mene nebi mogla voziti, čak i berači ne mogu brati kukuruz vec se ručno bere pa samim tim nemoguće je i imati neki stočni fond veći.
 
Гледао сам их ја и прошле године, а и ове на сајму...много је то новаца за капедонку..некако ми слабашно изгледа у односу на рецимо МБВ Панонку, а ценовно је Панонка од 10т нешто јефтинија од капедонке....Ми ћемо гледати да ове године узмемо бар једну ту Панонку, а за догодине вероватно још једну...
 
Nazad
Vrh