Prikolice

Milane, ima da se kupi dzojstik sa sajlama kao na utovarivacu i nije skup samo sto su sajle kratke za tvoju rabotu. Stare Tive zitne sejalice su imale razvodnik sa dugackim sajlama, to bi mozda moglo da se nadje negde jeftino.
 
Milane, ima da se kupi dzojstik sa sajlama kao na utovarivacu i nije skup samo sto su sajle kratke za tvoju rabotu. Stare Tive zitne sejalice su imale razvodnik sa dugackim sajlama, to bi mozda moglo da se nadje negde jeftino.
E kolega,to bi bilo odlicno samo kad bi znao gde da nadjem dzojstik,ako imas neki predlog javi,sajle nisu problem,firma "boban sajle" radi sve po uzorku i po meri...

Послато са TA-1033 уз помоћ Тапатока
 
E ovo je drugari prikolica 54 bale u patos
Na slici ima oko 300 bala
A na nju stane oko 500 bala
Dupli tockovi 750r16 gume dve osovine
Niska povozita ubica od prikolice a registrovana
e8793454d25d6557e6049b6e85c02621.jpg


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Jedna tudja jedna moja nije!!
Salim se pozajmljena od drugara

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Bas me zanima kako je okarkterisana u saobracajnoj...:osmeh:
Osovine 2
Nosivost 8t
Neto 2800kg
Namena karoserije poljoprivredno vozilo
To je niska kamionska prikolica FABRICKA nemacke proizvodnje
kupljena na licitaciji u NOVKABEL vozila je drvene koturove za kablove

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Dugacka je 8 Bala oko 7 metara a siroka 3,5 bale oko 3m
Verovali ili ne oni je zakaze za balirku I vucaju po njivi balirka ima tunel da dize I dvojica na prikolici slazu bale
Doduse baliraju sa IMT 577 I Class Dominant nekad dobro stenje 577 dok sve vuce po mokrom sojistu

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nije sve u lepoti... mi smo jedne godine radili za perutninu 10.000 bala i puno znaci kad napravis prikolicu da se lakse radi, mi smo na jednu preradjenu kamionsku i zmajevku 660 nosili u cugu...
 
Moram ja sebi jednu dobru opraviti ima povoljno starih slepa poluprikolica
Pa nabudziti ko cesi I poljaci na YOU TUBE neku ojebinu bar 8_9 meteri dugacku
A tablice od DUBRAVE

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Mi imamo 5 DUBRAVA 4kipera I 1drveni nije kiper
Na kiperku stane oko 120-130 kad se dobro sadene, teska je kiperka I ne ljulja
Ova drvena vec na 95 pocne da ljuljka vec na 5 redova
A problem su daleke njive gde radimo sojinu i zitnu slamu
Vukao sam dosta puta od drugara labudicu bas pravu, problem je sto je preteska I 4 osovine tesko okretati

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Imam i ja ali ovi sto bacaju bale mrze dubravu kiperku.smeta im sto je za nijansu vislja,umore se vise
Trenutno imam 1,2h deteline(na jesen sejem jos) pa moram da vucem tri prikolice,vise bi mi odgovarala jedna duza a niza
 
Imam i ja ali ovi sto bacaju bale mrze dubravu kiperku.smeta im sto je za nijansu vislja,umore se vise
Trenutno imam 1,2h deteline(na jesen sejem jos) pa moram da vucem tri prikolice,vise bi mi odgovarala jedna duza a niza
Nisu bacali u Zmaj sajlasicu
A ni u slepu kadu

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Otisli bi kuci peske sa njive kada bi trebali u tako nesto da tovare
Sto bi nekad KAZO cika Djordje BIKAR a jedini je imao balirku u selu: EEEEJ BOGTE DERANEE NISU ONE TESKEE VEC SI TI KILAAAV!!!
Cika Djordje BIKAR je bio jedini na njega se cekalo danima!
Uvek je bio raspolozen cak I kad je u kvaru
A kad bude lom na balirci onda kaze: EEJ DERANE SAD KAD JE PUKLOO JEL PALA SVA PRASINA SA PRESE IL JE OSTALO PRASINE?
AKO NIJE SVA PRASINA SPALA RESICE DJURA DO VECERASKE PA NASTAVLJAMO
A kad je poceo da tera Lazar sin od cika Djordja onda dodje na njivu golfom I pita: EEEEJ BOGTEE LAZARE JEL IDE , SAMO TERAJ BOG GA MATERIN!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh