Prikolice

Sinisa ovaj verovatno neće prodati samo glavčinu. Al da vidim dal cu naci ako ne nadjem moracu ovo sve da kupim. Sutra zovem tu firmu pa da vidim. Zvao sam stevu u irig kaze da ga sutra zovem moguće da ima. Moram samo da premerim. Evo slike
7af23c8e7449240c2450f4240746219f.jpg
dbc7a86f59ec75357ceca543a58d5db6.jpg


Послато са HTC Desire 650 уз помоћ Тапатока
 
Nove stranice,kocnice,remont klipova,peskarenje i farbanje.Pre remonta su bile onako 7 od 10 ali stranice nisu bile trule vec samo izbledele i rasklimane.
 
Biber jel stavio skroz nove stranice il je iskoristio tvoje ,posto si napisao da su izbledele.
 
Biber jel stavio skroz nove stranice il je iskoristio tvoje ,posto si napisao da su izbledele.
Nove posto su ove 900mm a fabricke su 700 mm i drugacije su posto su Loznice bile starog tipa stranica ne rebraste vec od kutija ravne.

- - - - - - - - - -

Biber koliko bi bile gornje stranice za Kikindu 4tone.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
Moras pozvati toga sto radi ja se sa tim ne bavim
 
To onda nije skupo,meni je radio lik iz Padine,uzo duplo vise para a ni priblizno tvojim.
 
Ovaj sistem rinfuze imaju i tehnostroj i fligel nove. Mislim da je lakse sa ovim nego zmajevka fazon gde kada se razidju stranice onda pajser mora da radi.
 
Ali ako se ne daj Boze obesi patos onda oce da curi ispod stranica opet onaj sistem sa zmajevki ih cini cvrscim i kao celinu.Mada kad je sve novo ima da traje jos ako se malo pripazi valja svaki sistem!
 
Biber mozes li poslikati kako stoje te gume. U planu mi je da sredim stranice ali bi samo menjao kutije jer su stranice sitan rol. A gume bi posle toga stavio da dihtuje dobro.
 
Nazad
Vrh