Prikolice

Milane, znam ja da je ugravirano fadip. Ja sam direktno uzimao u fadipu, i oni mi uvažili reklamaciju iz fadipa i poslali nove spojke. Ali nije to to. Jednostavno kvalitet je na nivou male privrede. Ja sam uzeo u mikronu u Sirigu italijenske i rade posao samo tako. Mislim da je firma Faster. Ima plava i crvena kapica. E, već tri godine tanjirača mi ne glavi. Sa fadipom je to uvek bilo lutrija. Eto mojeg iskustva i preporuke. Da napomenem ne radim puno zemlje i ne tanjiram danima. Pa sad ti vidi kako fadip brzo zagorča život.
Verujem ti,mene su prikolice sad u silazi raspametile,i na sve to okretanje lule kombajna je na hidrauliku,pa okrene na jednu stranu a nece da vrati,pa premestaj uticnice,pa skidaj crevo da pusti pritisak itd...

Sent from mTalk
 
Na mojim prikolicama i beracu su jos uvek stare + spojke i sve je ok
Na imt560 imam 4 izlaza na jedan je stavljen + cim je kupljen a na 539 sam ja nabavio + i to nov star 30 godina i nemam problema mada skoro dam prikolici kolegi koji isto ima + na traktoru i NEPASE nije mogao da ukljuci i ja probao nemoze kasnije sam merio njegov prikljucak je manji 2mm u precniku a ja u zmem njegovu prikolicu i kipujem bez problema


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Još jedna stvar, domaće spojke stare 30 godina su kvalitet extra. Domaće nove su kvalitet ubi Bože.
Problem se javlja kod spojke koje su kao tačke, Krstaste su možda malo manje problematične.
 
Patio sam se u firmi sa tim (iglama) pa navarivao pa svasta jednostavno postoje kopije malo krace malo veci precnik malko duze bilo je patnje najvise sa plugovima sve dok nismo stavili sve nove neke italijanske i onda je bio mir

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Jel mi mozete preporuciti nekoga ko se bavi preradom kamionskih prikolica u kiperke? Tu bi trebalo da se ubaci jos jedna sasija, i 2 klipa.
Ili je bolje postaviti ovo pitanje u temi kamionske prikolice u.....
 
Napravis ovako.

Jel mi mozete preporuciti nekoga ko se bavi preradom kamionskih prikolica u kiperke? Tu bi trebalo da se ubaci jos jedna sasija, i 2 klipa.
Ili je bolje postaviti ovo pitanje u temi kamionske prikolice u.....
30db0wy.jpg
bh0n08.jpg
2zqbrlg.jpg
 
@Aca74 pitao sam njega, i rece mi da to ne radi.

@steva44, i mi smo dosli na tu ideju, ali posto je kamionska prikolica u pitanju, dugacka je a i teretna, morala bi 2 klipa, kao i ojacanje sasije da se uradi na tim mestima, sto je opet za'ebancija, pa smo ipak mislili da nam neko uradi duplu sasiju za kipovanje ko radi to valjano.
 
Kupio juce Moravinu prskalicu 400l proizvodnja 82.god.stajala dugo i rasturih pumpu da izmenjam membrane nigde ne pise koja je pumpa, porucio bih on-line membrane i.t.d kako da utvrdim koja je pumpa na njoj,jel mp-60 ili su stavljali jos neke?
 
kupio juce moravinu prskalicu 400l proizvodnja 82.god.stajala dugo i rasturih pumpu da izmenjam membrane nigde ne pise koja je pumpa, porucio bih on-line membrane i.t.d kako da utvrdim koja je pumpa na njoj,jel mp-60 ili su stavljali jos neke?
распитај се у теми о прскалицама...

послато са gt-i9506 уз помоћ тапатока
 
Gledam ove tvoje šupe za prikolice.
Imao si ogromnu sreću što to vetar nije oduvao pre mesec dana.
Ovde u mojoj ulici je upravo takvu konstrukciju vetar komplet odneo u baštu.
 
Nazad
Vrh