Prikolice

Da li neko zna koliko stane u one remontuvane loznice sa povisenim stranicama ko na zmaj prikolici.I da li to sasija moze da izdrzi?
 
Jel zna neko ko u okolini Zrenjanina radi remont gibnjeva ?.Gledao sam po oglasima,ima jedan u Rumi,ali mi to daleko...
 
Jel zna neko ko u okolini Zrenjanina radi remont gibnjeva ?.Gledao sam po oglasima,ima jedan u Rumi,ali mi to daleko...
Druze nemoj da ti je daleko to je Ruma- Zrejanin oko 120 km al kad urade uradli su,nemoj da prodjes ko moj komsija koji je nosio kod nekih levaka pa triput dizo na klocne i rasklapo zmajevku,moj savet ti je Ruma ,a ti kako hoces.
 
@Steva44
Vidim on jeste ozbiljniji po tom pitanju ,ali sta znam mislio sam da ima i negde blize.Necu nositi kod bilo koga naravno.
 
Neznam Arkadije dal moze brzom postom,nazovi ga,meni je radio brandisovu od 11 tona odradio je za medalju .
 
Koliko vredi mala kikinda ,drvene stranice,gume za zamenu,šasija ok,ima papire nije registrovana. nudi čovek a ja ne bi da ga potcenim mada mi baš i ne treba tako mala ali familija je u pitanju.
 
Koliko vredi mala kikinda ,drvene stranice,gume za zamenu,šasija ok,ima papire nije registrovana. nudi čovek a ja ne bi da ga potcenim mada mi baš i ne treba tako mala ali familija je u pitanju.
Minimum 500 euro maximum 1000 euro pre par godina kupio jednog takvog dao 750 euro tako su isli onda 3 tonka u pitanju trebao mi za sapurinu
 
Moj kum je prodavo godinu dana 2 kikinde, u solidom stanju obe registrovane sa novim tablama,dao ih je za 500 evra po komadu,tesko se one prodaju.
 
Društvo, dajte neku ideju kao ispraviti gornji deo šasije na prikolici? Iskrivljen je tako što su bila 3 klina postavljena, a pokušao je da kipuje. I sad na tri kugle prikolica stoji, a četvrtoj fali 10-15cm da legne na kuglu. Uvijen je gornji deo, tj onaj koji kiper diže. Kako ga vratiti u normalu ?
 
Nateraj je ispod neke debele betonske grede od supe il necega i postavi u taj cosak gde je podignuta sasija gredu drvenu izmedju prikolice i betonske grede i probaj polako da kipujes,trebalo bi da je ispravi kolko tolko,nisam to radio al eto bar neka ideja,,
 
Hvala momci.
Otprilike sam tako nešto i planirao samo me strah da nešto ne pukne ili odleti neki deo. Zato sam pitao da čujem razne ideje.
 
Nesto slicno mozes da uradis kao sto je steva44 predlozio, samo ja ti ne bih savetovao da kipovanjem ispravljas (može da se desi da pukne crevo ili neki slican problem) vec koristi vint ili hidraulicnu dizalicu. Naravno, sve to prvo OBAVEZNO dobro obezbedi, da slucajno, ne daj Boze, ne dodje do nekog povredjivanja.
Samo polako i bez zurbe, sve moze da se sredi. Moj deda je uspeo sam da ispravi pomocnu sasiju od kamiona.
 
Brankovicu i ja sam razmisljo kao i ti da mu to prvo predlozim,al zbog sigurnosti je bolje ovako,nek pukne i crevo par litri ulja i drugo crevo ,manji je rizik.Pored vinte i hidraulicne dizalice mora neko stojati.Cak sam mislio kad bi radio tom metodom da stavi jos jednu klocnu izmedju sasije i sanduka na sredini prikolice onda bi ispravio garant al je rizicno,po ovokg sto bi okreco vintu.Ovako neka proba pa sta Bog da.
 
Nazad
Vrh