Prikolice

Trebalo bi oko 13t da stane u sanduk ali šasija može dosta više da ponese jer je dosta jaka. A gde si me video?
 
Pa to je to otprilike sam ja racunao po nekim merama koje su standardne,inace imam dosta iskustva sa prikolicama,a video sam ti prikolicu u dvoristu,gde bih drugo.Stojala je tamo celo poslepodne.
 
Mislim da grešiš za nosivost to je ukupna težina .Nosivost nije ni uneta u nove saobraćajne nego samo sopstvena težina i max. dozvoljena težina.U svakom slučaju za traktorom ćeš moći da tovariš koliko stane u nju,jer vuča kamionom je nešto sasvim drugo a to je za kamion pravljeno.Inače na oko lepo odrađeno::super::
 
Tako sam i racunao po kubikazi,stvarno lepo odradjena,jel su to stranice 2*3 metra?

Stranice su 2x2.90 i visina 50+50cm.

- - - - - - - - - -

Mislim da grešiš za nosivost to je ukupna težina .Nosivost nije ni uneta u nove saobraćajne nego samo sopstvena težina i max. dozvoljena težina.U svakom slučaju za traktorom ćeš moći da tovariš koliko stane u nju,jer vuča kamionom je nešto sasvim drugo a to je za kamion pravljeno.Inače na oko lepo odrađeno::super::

Nije u saobraćajni nego u onom papiru koji daju umesto saobraćajne. Piše korisna nosivost 12.000kg a težina prikolice je 3.500kg.
 
gde moze da se kupi zadnja poteznica za zmaj prikolicu kupio sam neke i naravno da su skinuli
i koja je cena tih poteznica..
 
ja sam kupio za loznicu od onog iz Pazove sto pravi. prvi da je puknula,sva sreca na njivi smo primetili. kad pomislim samo sta je sve moglo da se desi,jeza me uhvati. pazite gde kupujete,bolje ako poznajete dobrog bravara,pa da vam napravi ili ako moze da se nadje u originalu,pa makar i polovna
 
evo slika prikolica koje sam uzeo nisu savrsene ali ce se srediti
obe sam kupio za 5400e
2saxi86.jpg
[/IMG]
vf8rax.jpg
[/IM
2ywvcb6.jpg
[/IMG]
i69mog.jpg
[/IMG]
qqam1h.jpg
[/IMG]G]
ova prva ima limeni patos dok ova druga ima drveni..
valda nisam puno platio sta vi mislite... na obe sve radi, kipuju kocnice, i izasle su iz rada (ljudi su sa njima radili ove sezone)
 
prosle su tehnicki...
i registrovane juce
nisam se cenkao za cenu kupio sam na licitaciji po pocetnoj ceni u ozz srem

- - - - - - - - - -

jel zna neko koji lim ide napatos zmajevke. hocuda izvadim drveni i stavim lim.
jel dovljno 3mm ili treba 4mm
 
Nazad
Vrh