Prikolice

Zamena stranica i farbanje.
6a32980b-1472-4eda-982e-bb15263f165c_zpskisob7z3.jpg
[/URL] [/IMG]
 
Ima li neko od kolega ovakvu prikolicu IMT?

traktorska-prikolica-imt-jednoosovinka-kiperica-slika-39925702.jpg


Potrebno mi je par informacija u vezi nje, na PP. Slika je pozajmljena sa interneta.
 
kod nas pola sela vozi ovakve. samo sto svi stave vece gume. 9ke. i naravno gibnjeve ukidaju. pitaj sta te zanima, sem onog gdje se plocica nalazi. :osmeh:
 
I ja imam tu(bez gibnjeva), stara je oko 50 godina. Stavljene gume 9.00-16 pre 15-tak godina i od tada je dosta upotrebljivija. Vucem i po 5 tona na njoj.
Prosle godine sam joj sredjivao kipu, jer je pustala na kugli..
 
Ljudi da li neko zna gde ima da se kupi glavcina i dobos za prikolicu Belje 7t?

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
imao sam slicnih problema,glavcina mi bila pukla i nisam mogao naci i na kraju sam odneo u livnicu da izliju po uzorku,posle kod strugara i resen problem :)
 
Bas za tu prikolicu? Ko ti je lio? Jel imas model od glavcine. Najskuplja je izrada modela odlivka.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Bas za tu prikolicu? Ko ti je lio? Jel imas model od glavcine. Najskuplja je izrada modela odlivka.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

i ja sam imao taj problem,fora je u tome sto su one rupe gde idu srafovi sto drze malu ratkapnu previse duboko izbuseni i to je oslabljeno,ja sam uzeo glavcine sa 5 rupa i skunuo skroz dobos i tako stavio i teram veca par godina,a ove sezone sam uzeo te dobose sto su napukli,ostrugao i nabio prsten da to stegne,pa cemo videti sta ce biti

- - - - - - - - - -

A trgovci gvozdje traze katastrofalne cifre za te glavcine,kod nas je zadruga stavila komplet osovine sa glavcinama od zmajevki i teraju tako
Ti Batasrle ako imas kalup ili bilo sta pomozi,ja imam drugara livca pa mozemo nesto resiti :ppozdrav:
 
nemam kalup,kod mene je dubrava u pitanju bila,prijatelj mi je lio bez kalupa,izvodljivo je i tako ali kad modelira otisak u pesku ima vise da se zeza neko sa kalupom i zato to mnogi nece da rade....
mozes napraviti i celicnu glavcinu,na otpadu da ti isecu krug iz table lima i nadjes neki tuljak gvozdja i to odneses kod strugara sa starom glavcinom zbog mera i eto ti glavcine za par dana,
i ispadne jeftinije nego da kupis polovnu,meni su trazili 40-50evra za polovnu glavcinu
 
Poslednja izmena:
Da li neko ima pojma za nekog uvoznika iz Subotice ,koji uvozi izmedju ostalog i neke prikolice ,ima i gradjevinskih dosta povoljno !?
 
ja kad sam kupio 560 od prvog vlasnika, otisli da odjavimo u lukavac. prva reg 83 i od tad se nigdje vise traktor nije pojavljivo i samim time je neko uspio reg jos jednog 560 na moje papire,(naravno tu je u pomoc priskocio neko iz tih kanala, vidio da se traktor ne pojavljuje i pomogo rodajku, komsiji i slicno) ja otiso da odjavim traktor kaze ne moze jos jedan se vodi negdje pod istim svime. ali su nasli trakotor i rijesili to pa sam uspjesn odjavio svoj.
 
vazi potrazicu ga.
ima jedna prikolica bez plocice, registrovana sad verovatno uz dva svedoka ali je broj sasije u saobracajnoj sedmocifreni.Ja mislim da je dobijen od supa kao novi broj sasije posto nema plocicu ili je neka mucka odradjena.Meni se cini da ljutomerka treba da ima cetiri ili pet cifre za broj sasije
 
Nazad
Vrh