Prikolice

Trebalo bi da je to ta dimenzija (10.0/75-15.3). Imam neku staru iskidanu sa onom oznakom 10-15 pa mogu da uporedim....
 
Ma di teško..... Colaža ista,širina ista a u visini ima malo razlike tj 10-15 je malo niža. Moram samo da napomenem da sam uporedio samu gumu bez felne, i to 10-15 Rekord i 10.0/75-15.3 Tigar lic. by Bf goodrich. Obe su 25-30 godina. Mada možda je i kalup drugačiji.....
 
Sklepao juce novu rudu....

23ma9dz.jpg


14tsew4.jpg
 
Da li fak loznica prikolice kipuju i nazad ili samo na stranu?
I sta je bolje uzeti, loznicu ili inex lifam?
 
Koliko ja znam loznicke prikolice kipuju samo na stranu.
Inex lifam su navodno jaci, ali mi se cini da su tezi za vuci.
 
Loznicka dvoosovinka kipuje sa strane, a jednoosovinka moze i nazad. Inex lifam jeste jaka ali ima širi trag točkova pa gazi stranputice
 
Da li je lifamova visa od loznice, da li je to mnogo?
Gledao sam neku takvu prikolicu, ajd sto je sira, nego mi dosla prilicno vislja, bitno mi je zbog berbe u klipu, inace ne bih razmisljao
 
na plocici po sredi, iznad petog tocka.
Ovo se odnosi na stare iz ..50-60 godina 3-5t.Nemaju ukucane brojeve nego samo na Al plocici broj od cetiri cifre.
 
Poslednja izmena:
Jel može neko da mi uslika jednu takvu tablicu? Može i na pp ne mora na forum da se kači slika...
 
200-300e, 30% od materija znači po dogovoru, a i nisu sve šasije iste. Zavisi kakve hoćeš, debljina da su iz jednog komada i sl.
 
Nazad
Vrh