Prikolice

Jeste đuture, cela kompozicija, sa sve vozačem i gorivom :osmeh:.
Par puta sam vukao sa 577 na kraću relaciju oko 32,5 tone (bruto), i mogu reći da mu je to već dosta, jer nije imao snage da vuče petom :osmeh:.
Vukao sam sa 539 20 t i više bruto ali nije pemetno, a i mnogo rizično. Ako se držimo zakona, ne može se ništa loše dogoditi i tako treba raditi. Nekima je možda smešan zakon ali samo dok se ne dogodi nešto loše, a dali ima razloga da se ne dogodi loše, pošto nema znači i da se to loše može dogoditi. Tada sledi da se to neće dogoditi baš meni i td...
 
@Vladj, koliko kosta ona prepravka felni sto si odradio. Treba da radim dve felne pa me interesuje.

Sa mojim felnama me je kostalo 60e. Njegov rad i njegova nova srca felni. Mozda se uhvati jeftinije ako sam pravis srca ili ako mozes da iskoristis sa starih felni, pa ti to neko zavari, ali ovako manje boli glava.
 
Sa mojim felnama me je kostalo 60e. Njegov rad i njegova nova srca felni. Mozda se uhvati jeftinije ako sam pravis srca ili ako mozes da iskoristis sa starih felni, pa ti to neko zavari, ali ovako manje boli glava.
Fina cena. Ja hteo da pravim nova srca, ali mi majstor kaze da izvari postojeca samo da ih pomeri da budu u sredinu i za to mi trazi 20 evra.
 
North ARMY R17.5 u zavisnosti od sirine i stanja kostaju od 20e pa na gore. Naj jeftinije su ako ih kupujes rasparne jer to niko od kamiondzija nece kupiti. Ove koje sam pazario uhvatile su se oko 35e/kom "07 godiste, a zbog registracije sam gledao da budu u paru, tj da imaju istu saru.

- - - - - - - - - -

Fina cena. Ja hteo da pravim nova srca, ali mi majstor kaze da izvari postojeca samo da ih pomeri da budu u sredinu i za to mi trazi 20 evra.

Kod mene nije bilo moguce prebaciti srca sa starih felni na nove, inace bi kostalo upola cene.
 
Ne izgledaju lose...
hu.jpg

huup.jpg

huuu.jpg
 
Trebalo bi da su dobre. Šara nije potrosena sudeci po rupicama izmedju šare. I sa strane deluje da su zdrave. Jedino sto su malo uže, mada i to ne bi trebalo predstavljati problem.
 
Ja sam se gadno zajebao sto nisam uzeo felne 17.5" nego 16". Ispade da ovih guma za 17.5" ima na svakom cosku, a 7.50-16 ne mogu nigde da nadjem.
 
Kako nemoze da se nadju.Pa kupis nove u prodavnicu i resis problem prosta stvar:osmeh:
Jeste prosta stvar, ali ja prikolicu treba da secam po sumi. Da dam 100 evra za jednu gumu i da je pocepam preko panjeva ili kamena to je vec steta. Ovako kad dam 10-15 evra za polovnu i nije strasno kad se pocepa. Eto u tom grmu lezi zec.
 
To je druga stvar,sto tebi treba za planinu i los teren jeste steta da pocepas novu gumu.Ja sam na mojoj kad sam je pravio stavio nove trajalove 7.50.16 sa 12platna spoljne su bile po 8000din a za unutrasnje se ne secam kolko su kostale isto nove i nemam sta da brinem dal ce ta polovna da pukne kad je natovarim.
 
Jel ima neko prikolicu Crvena zvezda,ili takozvanu našićanku,da mi kaže da li postoji dvoosovinka od 4 tone i da ima fabričku kipu?
 
Nazad
Vrh