Prikolice

koju boju preporucujete za stranice zmaj prikolice? akril ili uljana? koja je dugotrajnija?
 
Drustvo kako se krecu prikolice fak loznica 6t, duple stranice, dobre gume. Prikolica u dobrom stanju. Koliko moze da vredi....

- - - - - - - - - -

Drustvo kako se krecu prikolice fak loznica 6t, duple stranice, dobre gume. Prikolica u dobrom stanju. Koliko moze da vredi....
 
Drustvo kako se krecu prikolice fak loznica 6t, duple stranice, dobre gume. Prikolica u dobrom stanju. Koliko moze da vredi....

- - - - - - - - - -

Drustvo kako se krecu prikolice fak loznica 6t, duple stranice, dobre gume. Prikolica u dobrom stanju. Koliko moze da vredi....

Može da vredi tačno onoliko koliko je kupac spreman da je plati, i ni petaka više!
 
p9090321.jpg

p9090323.jpg

20140909101832.jpg

p9090320.jpg
 
Da li je neko od spiralnog creva za kompresor napravio crevo za kočenje prikolice na vazduh i kako?
 
Pa kupi onda spiralno crevo od kamiona, nije skupo i samo zakači slavinu sa jedne strane a sa druge zašafi na aparat. Što komplikovati, jedino ako imaš neko crevo viška i stoji ti džaba, pa da ga iskoristiš.
 
Da li znate nekog u okolini Bačkog Petrovca ili Bačke Palanke da radi prepravku sandučarki prikolica u kiperke i koliko se takav posao naplaćuje?
 
Ima covek kod nas na vise zmajevki, kod nas su stavljene na tehnostrojku, mnogo bolje stvar od obicnih i mnogo duze traju, samo sto je ovaj u oglasima preskup, cene po vasarima su bilo od 110 do 130 E.
 
Nasao sam za 70e felnu ili 50e i moja felna za obradu, a gume stvar ukusa, uglavnom oko 50e.
 
Da li neko zna neku firmu u mojoj okolini koja proizvodi uzengije za prikolice.Sve moguće koje sam našao su ili u Inđiji ili u Pazovi
 
Nazad
Vrh