Prikolice

moze li meni neko reci gde bi mogao naci ovo obrtno oko ili kako ga vec zovete mislio sam da stavim na prikolicu zbog prevrtanja na traktoru mi bolc nije kuka
 
Pozdrav svima, samo jedno pitanje, posto ne mogu da nadjem nigde u temi, po ovom novom zakonu o saobracaju, koliko je prikolica dozvoljeno da vuce traktor na putu?
 
Da li neko možda zna gde mogu da se nabave delovi za Zastavu 5t (ili kasnije Kosovska Mitrovica). Konkretno potreban mi je deo na koji se naslanja zadnji deo kočionih pakni taj deo služi i za podešavanje istih . Dobro bi mi došao i neki polovan .
 
moze li meni neko reci gde bi mogao naci ovo obrtno oko ili kako ga vec zovete mislio sam da stavim na prikolicu zbog prevrtanja na traktoru mi bolc nije kuka
nabavi neki hidraulicni klip (70-80mm), masivnu maticu ili sajbnu da navaris na kraj, debelozidnu cev (7-8mm) i 20-ak elektroda. skrati na zeljenu duzinu, izvari i mirniji si nego bilo sta drugo da stavis a i jeftinije ti je

ukoliko treba detaljnije objasnjenje i eventualno slika javi se u pp
 
Da li neko možda zna gde mogu da se nabave delovi za Zastavu 5t (ili kasnije Kosovska Mitrovica). Konkretno potreban mi je deo na koji se naslanja zadnji deo kočionih pakni taj deo služi i za podešavanje istih . Dobro bi mi došao i neki polovan .
polovni imas kod sanjike u vajskoj sigurno
 
Danas bio gazda po zmajevku,a na svojoj BBS postavio creva za kipu i proba....

107j7sw.jpg


11l52mr.jpg


fc65fo.jpg
 
pozdrav drugari potreban mi je klip za kipu od beogradske prikolice dali neko zna gde mogu naci da kupim neki polovan
 
Na You-tube sam našao video kako proširuju auto felgu pa me zanima dali bise tako mogla proširiti i felga od prikolice.
tokarskim strojem prorežu felgu kroz sredinu, u rol mašini saviju plošno željezo da dobiju opseg felgezatim zavare jednu i drugu stranu.

- - - - - - - - - -

http://www.youtube.com/watch?v=5ClvpYXRWK8 to je taj video o proširivanju felgi pa eto da čujem Vaše komentare
 
Nazad
Vrh