Prikolice

juce zavrena instalacija i zamenjeno hidraulicno crevo za kipu,probao i dize lagano,posle svih ulaganja (nova guma 9000,00,crevo sa caurama 1900,00,kablovi i svetla 1500,00) suma sumaru je 800e +12400,00din. ali je jednoosovinka sada potpuno sredjena
 
Nema stranica,a nemam pojma koliko ce izaci na kraju...Bitno je da ima komplet vazdusnu i hidraulicnu instalaciju,a za stranice se nabrigam...
Po onom sto sam video,mnogo bolja i jeftinija varijanta od zmajevke...
 
Mislim da na nju nepašu felne od zmajevke, i ne znam jer gibnjevi mogu 10 tona da izdrže, moraćeš malo šprengovati i još dotati 2 lista, šasija je baš jaka i osovine, samo metneš kamionske gume i središ gibnjeve nove stranice i 10 tona bez broblema tovari
 
mirmag jel ima papire,jesi platio ovu cenu na oglasu ili nize je isla...jbg ja kod nas imam za te pare neku italijansku prikolicu,6 tona nosi,lici na zmajevku,samo malo da se ofarba...mozda ja i uzmem za koji dan..
 
Koje ulje sipati u rezervoar za kipovanje kod loznicke prikolice dvoosovinke? Zna li neko sta da stavim kao čep tog rezervoara, kod mene je stigla sa metalnim rakijskim čepom, koji čak i ne paše 100%, a hteo bi neko bolje i lepše rešenje.
 
Možeš da sipaš bilo koje ulje, najbolje koje koristi traktor za hidrauliku, to što nemaš original čep zna biti i dobro jer ako zaboraviš da zatvoriš slavinu za spuštanje ručne kipe i počneš da kipuješ traktorom ako ti je čep knap onda se često desi da pukne ono burence, ovako kad imaš plastični čep onda samo izbije čep i ulje curi na otvor sve dok ne primetiš šta se dešava. :cao:
 
mirmag jel ima papire,jesi platio ovu cenu na oglasu ili nize je isla...jbg ja kod nas imam za te pare neku italijansku prikolicu,6 tona nosi,lici na zmajevku,samo malo da se ofarba...mozda ja i uzmem za koji dan..

Ima papire od placene carine i PDV-a...

Cena je malko niza od ove sa oglasa...
Jesi li ti video posto se krecu Zmajevke kod nas???
Drugar je uzeo groblje od Zmaj prikolice za 2600e sa sve cetiri lose gume(menjao ih je) i bez klipova za kipu...plus je dao 2400e za remont iste.Izasla ga je blizu 6000e...pa ti vidi...
 
Evo mojih prikolica
fotografija0296.jpg
fotografija0370.jpg
photo0210.jpg

imam jos tehnostrojku i dve pobedine i neku kamionsku za slamu
 
Evo jedne kombinacije koja je vršila transport kod mene po selu, ali nažalost uglavnom nisu bile pune:


6h3ona.jpg
 
Kad vidim ove zmajevke , ja se pitam sta sli su konstruktori imali protiv korisnika ovih prikolica , pa su ih uradili ovako visoke. I to u ono vreme kad nisu utovarivaci bili rasprostranjeni kao danas. Nije ni cudo sto se fabrika zatvorila.
 
Tebi nista ne valja sto je Made in Serbia.Prikolice su extra, za svaku namenu i izuzetno se lako vuku.Ja im ni jednu manu nisam nasao.
 
Ovakve prikolice nisu ni namenjene da vuku bale, al kod nas Srba sve rade... Inače prva je 97 a druga 95, stim da je druga ofarbana, a na prvoj se vidi kakva je fušeraja od boje tada bila...

Inače prikolice su extra, nigde krivljene, nigde varene, nikad prevrtane, garažirane od prvog dana, jednom rečju da se i prva ofarba bile bi ko da su iz fabrike izašle...
 
Nazad
Vrh