Prikolice

imam u ponudi jednu jednoosovinku,`95 godiste sa papirima i instalacijom ali bez klipa za kipu,koliko da mu skinem cenu,tj.kolkiko su ti polovni klipovi po vasarima,pozdrav

Na, jedi http://www.kupujemprodajem.com/Hidraulicni-klip--2987236-oglas.htm?filter_id=5806550 :haha:... koliko ti ceni prikolicu? i meni treba kiperka :osmeh:, ali mi vise ne treba nego sto mi treba, al za to malo me mrzi da trazim od nekog, gledam one nove tehnostroj 3t-2400e, kad bi opet bio povracaj od 40% mozda bih je cak i uzeo, jel su davali povracaj na takvu kupovinu?.... deki srecno sa klipom!
 
Nije to bas tako ni jeftino,dok se srede gume,stranice,pod,instalacije ....

Lepo vam kažem ja da će to na baržu pa u Smederevo na topljenje.
Kompletna "Kikinđanka" kiperka sa metalnim osnovnim stranicama teži prazna nešto preko tone, recimo 1100 kg.
1100 kg puta otprilike 25 din/kg kao staro gvožđe prva klasa = 27500 dinara što je negde oko 230 evra. Uzevši u obzir da ovoj fali štošta(jedno dvesto-tristo kila gvožđurije) te da će im pristanište isplatiti ni u kom slučaju više od 200 evra. Imali bi oni računa da je prodaju nekom našem "Crncu" i po 250 budući da su oni za nju isplatili još manje nego što plaća pristanište(njihov krajnji kupac). Da su od početka bili manje alavi već bi je prodali.
 
Poslednja izmena:
Znam ja,ima jedan moj drug,trazi 1900e.Odradjeni su gibnjevi,ima sva cetiri tocka,gume su verovatno losije.
 
Na, jedi http://www.kupujemprodajem.com/Hidraulicni-klip--2987236-oglas.htm?filter_id=5806550 :haha:... koliko ti ceni prikolicu? i meni treba kiperka :osmeh:, ali mi vise ne treba nego sto mi treba, al za to malo me mrzi da trazim od nekog, gledam one nove tehnostroj 3t-2400e, kad bi opet bio povracaj od 40% mozda bih je cak i uzeo, jel su davali povracaj na takvu kupovinu?.... deki srecno sa klipom!
odustao sam,znaci groblje nevidjeno...trula i presrana,trazio 800,a dao bi je za 750, a vredi 400,juce sam kaparisao jednu,komplet sredjenu (patos ,stranice),ima kipu,ali je bez papira za 800e,idem sutra da je doteram,ako kisa stane, a nadam se da nece
 
sinisa Ja sam bio na toj licitaciji i nije ostala ni jedna prikolica. Te prikolice su za jako puno para otisli nzm dal si gledao slike sa te licitacije ali ona sto nema stranice, patos los za 270000 dinara je otisla + pdv jako puno NORT ARMY ona sto si ti doterao je za 540000 otisla + pdv ali zadje sve gume su bile izduvane i u losem stanju i stranice su bile ulubljene msm jako puno a pocetna cena je bila 380000 ali vec za 5500 eura mogu da kupim remontovanu zmajevku u extra stanju!!!

- - - - - - - - - -

RASA02 e mogo bi mi poslati broj telefona od te sasije za 1900 eura sto si napisao!!! Hvala unapred!!!
 
Da nisam bio na par licitacija ne bih vam verovao. Ali ovako,verujem vam! Samo nemogu da verujem da se narod još uvek nije opametio! Pa da je neko prodavao iste takve prikolice preko oglasa,isti kupci bi,kada bi ih videli, samo se okrenuli i otišli. Možda bi te još i oterali u p.m. jer im preko telefona nije objašnjeno da su prikolice u lošem stanju. Dok na licitaciji iste te takve "prikolice" prolaze glat za duple novce.... Neverovatno... Sve do jedne prodate.... Izgleda da tamo na licitaciji u narodu proradi onaj magnet što su progutali kao mali pa se zalepe za gvoždje ko mutav za telefon....
 
Znate kako, kad neko pocne da licitira nece da ispusti da bi ispao baja, a to sto je cena otisla u nebo nema veze, vazno je da se prica da je nadmasio toga i toga na licitaciji. I sto je veca sujeta i ego , veca ce biti i cena. Nisu lose te licitacije, malo se nasmejes i popricas s ljudima.
 
kad nemogu da se dogovire pa onda placaju iz svog dzepa, te ksine nisuim skupe a kad sam ja prodavo remontovane 5000-5500 evra mnogima je bilo preskupo.
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Ima li šanse registrovati prikolicu koja je nekada davno bila registrovana ali saobraćajne nema a ni pločice na šasiji.
Problem je u tome što je saobraćajna ostala posle smrti babe kod tetke koja je uz to i alava i ne priča sa nama zbog toga što se sudi za nasledstvo iako je prošlo 10 godina od babine smrti.
Prikolica je dobijena još pre smrti babe kao poklon i saobraćajna je ostala kod babe ali je tetka odmah posle sahrane pokupila sve moguće papire iz babine kuće uključujući i saobraćajnu.
Pokušavali smo da je zamolimo da nam pošalje ali ona neće.
Mislim, koristimo mi nju ali bilo bi dobro registrovati je zbog saobraćajne policije.
 
ne moze,cak i da imas saobracajnu jer prikolica nije bila predmet ostavinske rasprave,tj.sada nema zivog vlasnika.Jedino resenje u tom slucaju je pokretanje ponovne ost.rasprave,nakoju moraju biti pozvani svi naslednici i naznaciti kome od vas pripada prikolica,pa tek onda na osnovu tog papira i saobracajne uci u postupak registracije
 
tek to je zajebancija,trista k... i palca,najbolje se raspitaj u saobracajnoj policiji,ali ko ima volje i zivaca,samo napred
 
Nazad
Vrh