Prikolice

Da li neko ima felne 18 cola uski balon i koliko im je cena otprilike, treba mi za gume 7.50-18
 
Je l' ima neko broj telefona čoveka koji pravi šubere za prikolice? (Na vašaru u Bačkoj Topoli obično stoji u delu gde se prodaje polovna mehanizacija i gvožđurija, nisam siguran - mislim da je iz Bačkog Jarka.)
 
Zaboravio sam uslikati gibnjeve da vidite dva lista nekih 12mm debljine ova je bila puna dupke nisu ni ostili teret gibnjevi ako je cucnula 1-2cm! Inace radnjeni su neki ogledi od par renomiranih firmi i naravno pobedu je odneo nas ZP666:osmeh:! Vlasnici parcele su jaki domacini njive za kalendar imaju i poseju za jednu semensku kucu par hibrida sve je bilo tacno u ar od svakog hibrida po 1kj i ubace kao neki prateci tamo hibrid(zp666) i jos oni svojih par favorita ubace cim sam dosao odma sam im rekao da taj neki prateci ima da ih oduva sve kao povetarac obisao sam par krugova u kombajnu i morao da napustim uvece zovu i kazu brate bio si u pravu djavolcic(666) ih oduvao i to posteno!Sad nebi da navodim koji su sve hibridi ucestvovali ali sve su bili vrhunski i najtrazeniji ove godine!I da rec je o prikolicama imaju dve ovakve vuku ih Kubote sa po jednom se igraju inace bruto tezina prikolice je 5200kg!Sasije skoroz podcinkovane osovine debljine kao na tegljacima gume su 385 65 22,5 ali neke ripnuse kao za terenska vozila i trostrana kipa!
 
Koliko košta ta belgijanka?Ako moj ferdža može da vuče kamionku sa 12 tona robe,da li bi mogao i ovu punu?
 
Vukao bi 539 tu jednu po asfaltu, jako je to podvozno sa tim kamionskim osovinama. Samo sto stati je malo zeznuto.:osmeh:

- - - - - - - - - -

@sinisa
Gledam link koji si ostavio, gde si nasao cene?
 
Znači da ću i dalje morati da molim kombajnera da mi posudi svoju prikolicu za prevoz ili skladištara kod koga predajem pšenicu i soju.Prikolice mi trebaju dva puta godišnje,na par sati u julu i u septembru.
 
Bojčetiću,na jednom otkupnom mestu sam pričao sa momkom koji ih je kupio i on mi je rekao da su 13500 sa pdv-om i da ove od 10t nose 12t. Ne znam da li je ta cena tačna (možda je +pdv) ali nemogu ni da proveravam.... samo ću se uzgrebati.....
 
Nazad
Vrh