Prikolice

Kod nas na jednom tehnickom mora da se skidaju gornje stranice,dok na drugom prolazi i sa gornjim,govorim za dubrave i kikinde, dok na onom gde se moraju skidati gornje poznanik tero tehnostrojku 7t sve original samo je dodao par cevki na gornju stranicu prednju na sredinu da moze tamo metnuti smotanu ciradu i morao je to da odfikari i ondak prosao,dok je drugi imao jednu gornju stranicu sive boje a prikolica zelena, isto mu nisu dali dok je ne ofarba u zeleno,a pred njim prosao beli kombi sa crvenim vratima. Sve zavisi od tehnickog do tehnickog.
 
Farbanje u plavu
35fc91b64b579a4597bd945352a4baf6.jpg
426376bf0494c34e5792a8604f1363af.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ka'e, da se ne baci, vajda je

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Danas polako poceo sa remontom. Sa krajeva malo brusilicom po varovima i lim se odvaja...ali sredinom gde je punktovano tu je uzas!

 
Muka je sa punkt om, naj bolje testerasto glodalo, ono ko rakijska čašica, samo malo f16 pa onda kad skloniš lim brusilica,
A ako vraćaš isti povariš u rupi



Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ko radi stranice za kamionske prikolice?Znam za Kosanovića,ima li još neko osim njega?Mozda se Goša obraduje ove godine ako ne ode u oglase ovakva kakva je.
 
Spajiću imaš na polovnim automobilima u rubrici poljoprivredne prikolice nekoliko njih koji se bave remontom i prodajom opreme za prikolice pa pogledaj,danas sam baš listao pa sam ih spazio.
 
Nazad
Vrh