Prikolice

Drugaru konačno stigle 2 Pronarke 672/1:

13ydjcm.jpg


106hb8j.jpg


 
Olalija znam i hvala na pozivu.Doći ću prvom prilikom kada krenem u vaš kraj.Ja sam danas konačno dobio tablice za moje prikolice,mesec ipo dana i gomila papira.
 
Mi smo kupili onu Tursku Tinaz iz Agropanonke, s'obzirom da je bila najjeftinija na trzistu i nije tako losa. Pre nego je otisla na prvi transport morala je malo da se doradi oko stranica, i nosaci osovine sto pokrecu kljucevi za kocnice su morali malo da se koriguju i instalacija je morala da se preveze. Jako je razocaravajuce da mora prvo da se sredjuje NOVA stvar, ali posle toga je samo isla bez problema, cak smo je i zaglavili sa traktorom od 6.5t ispred nje i nista joj nije bilo. Punu smo je vozili bez imalo milosti, jedino kad se tako vozi glavu da polomis u kabini. I da, sa Rusom kad je vozim sa prikacenim vazduhom, ako je puna i okrenem onaj ventil na pun teret koci kao luda, samo jednom sam je tako vozio, posle toga i kad je puna ventil ide na pola tereta.
e4a55a4739a3d1f188db6f50480656eb.jpg


Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Milane dodaj na nju jos jedan red stranica, da ne ides peske!!
Makar one od mreze za silazu

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
U najavi su aluminijumske od kamiona... ;-)

Послато са TA-1033 уз помоћ Тапатока
Kolega, ne podcenjujem ni jednog proizvodjaca ali za mene je ovo bolje od bilo koje nove, pa nek kosta i vise od nove ali bar si je uradio po sopstvenoj zelji.
Samo jel nije bilo bolje da je kipa bila iz traktora?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Kolega, ne podcenjujem ni jednog proizvodjaca ali za mene je ovo bolje od bilo koje nove, pa nek kosta i vise od nove ali bar si je uradio po sopstvenoj zelji.
Samo jel nije bilo bolje da je kipa bila iz traktora?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
za kipu je rekao da je tako stavio da ne bi mesala ulje sa drugim traktorima kad nekom da prikolicu, sto je po meni veoma pametna odluka

ili mislis samo na polozaj razvodnika?
 
za kipu je rekao da je tako stavio da ne bi mesala ulje sa drugim traktorima kad nekom da prikolicu, sto je po meni veoma pametna odluka

ili mislis samo na polozaj razvodnika?
Ahaa, izvinjavam se, kad nemam bas vremena ne pratim redom postove...
Nisam o tome razmisljao, retko kome dajem prikolice pa zato nisam ni pomislio na to...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
nemas se sta izvinjavati, naravno da ne mogu svi sve ispratiti

prikolica je prva liga, samo da je mogao nekako sanduk doci jos vislje, rekao bih da on ne moze vise od toga da kipa u stranu jer udara u tockove a kad se kipa obicno se mora i pomerati napred nazad
 
I zbog davanja a i zbog svojih traktora,od ukupnih pet komada,tri ne koriste isto ulje,pa mi je palo na pamet da to odradim ovako... a sto se tice kipovanja na stranu ne moze mnogo,u pravu si kolega,udara u gumu,ali to bocno kipovsnje i ne koristim,tako da nije bitno koliko ce na stranu... nisam hteo podizati sanduk da bi mogao sto vece nastavke uraditi,cak sam se trudio sto vise da je spustim,da bi berac i silokombajn mogli da dohvate kad se stave nastavci...
A kolega deks,nije puno kostala,ovakvih 5 mogu napraviti za jednu novu,samo sto ima mnogo rada oko svega ovoga...
U toku je smisljanje da komanda ide iz kabine,na neku sajlu i rucicu,tipa kao dzojstik od prednjeg utovarivaca...

Послато са TA-1033 уз помоћ Тапатока
 
I zbog davanja a i zbog svojih traktora,od ukupnih pet komada,tri ne koriste isto ulje,pa mi je palo na pamet da to odradim ovako... a sto se tice kipovanja na stranu ne moze mnogo,u pravu si kolega,udara u gumu,ali to bocno kipovsnje i ne koristim,tako da nije bitno koliko ce na stranu... nisam hteo podizati sanduk da bi mogao sto vece nastavke uraditi,cak sam se trudio sto vise da je spustim,da bi berac i silokombajn mogli da dohvate kad se stave nastavci...
A kolega deks,nije puno kostala,ovakvih 5 mogu napraviti za jednu novu,samo sto ima mnogo rada oko svega ovoga...
U toku je smisljanje da komanda ide iz kabine,na neku sajlu i rucicu,tipa kao dzojstik od prednjeg utovarivaca...

Послато са TA-1033 уз помоћ Тапатока
Sad mi je sve jasno, svaka cast, jos jednom.
I ja sam pravio prikolicu po svojoj zelji.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh