Prikolice

I od kamiona smo probali mada mislim da je domaca proizvodnja bila i isto sranje, cak mislim da je sad od kamiona trenutno na imt 560 i prikolici

Послато са SM-A310F уз помоћ Тапатока
 
Kamioni imaju drugačije priključke, a prikoličari obično duiolex priključke
Zadnji kamion koji je imao priključak kao traktor je FAP13 sa jednokruznim sistemom kočenja

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Jeste probali original PPT meni rade
Ili ruske original imali smo u firmi bili su ok

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Jel neko zna sta je ovo i gde moze da se kupi?
10wp8wo.jpg
[/IMG]
Nasao sam samo u jednoj firmi,pise filter za provodjenja,meni lici na neki sigurnosni ventil ..
 
Poslednja izmena:
Video sam u uputstvu,koga god sam zvao niko nema pojma sta je to od prodavaca.Jedna firma ima da proda samo wabco a ne PTT ali radnik ne zna da mi objasni kako to funkcionise i da li sam dobro povezao prvu prikolicu.Sreca pa do zetve ima vremena,bojim se da ce ovo moje namestanje kocnica trajati kao Bojceticeva kupovina traktora...
 
Ja mislim da jeste. Nisam ja išao, bio je moj ćale tamo...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Čekaj pa ti još uvek nemaš slike kako bi izgledalo u originalu dvokružni sistem?
Povezao sam po onoj semi iz tvog uputstva,prikolica koci.Obzirom da nisam video svojim ocima kako izgleda sumnjicav sam da nisam nesto pogresio,najlakse bi mi bilo da se pravim pametan i mislim kako sam lako resio problem...Hocu da mi neko objasni funkciju ovog filtera ili ventila,sta li je vec...
 
Ma sigurno si dobro sastavio! A ono ti je običan filter. Eno piše u onom manualu na strani 5.18 . Kažu čišćenje filtera svaka tri meseca.
 
Nazad
Vrh