Prikolice

Pa kod nas je strozije. Mi smo jos veci EU od same EU.
 
Svratio sam na otpad, rasturaju neki kamion. Za kočni ventil traže 700 din. Izgleda da je dvokružni sistem. Da li se može iskoristiti za traktorsku prikolicu.
 
Grabik, a pitanje boje prikolice, ili prerada sanduka. Izmene tipa otvaranje za rinfuzu, dodavanje arnjeva za ciradu,dodata lula za ispustanje zrna.?
 
Sacemo svi morati kupiti nove prikolice zato sto nam dobro ide. Ove stare cemo u staro gvozdje po EU standardima. EU pm standarno nas jasu :sjasi:
 
Ljudi jel vi verujete da ce ove gluposti u novom zakonu zaziveti?
Iskreno ovde od svih prisutnih ima mozda 4-5 prikolica koje bi prosle taj novi tehnicki,a koliko nas ima ostalih i koji imamo po 7-8 prikolica...
Ne dozvolite da nas prave majmunima...kad vide da od toga nema nista i da 95% u Srbiji prikolica nece proci tehnicki pregled,puknuce film ili njima ili nama pa ce se nesto promeniti,ali ovako nece moci da bude a ni da se radi...

Послато са TA-1033 уз помоћ Тапатока
 
Slično je bilo i sa auto prikolicama,al oni ništa nepromeniše već mi oterasmo prikolice u otpad
 
Zasto bi menjali ako narod cuti i trpi i slusa...
Na primer evo ja imam prikolicu samogradnja za auto,atestirana na masinskom u Bg,i poceli su da me zezaju pre 2 god da traze neke slike sa atesta i jos neku dokumentaciju koja je ostala u arhivi policije,pa su pokusali da mi ne produze registraciju,ali to nas nije zanimalo gde ce naci slike i to sto se izgubilo u arhivi,vec smo zahtevali registraciju jer je drzava to odobrila 1998-e... i posle malo poduze raspravke sa sluzbenicima u zalbama itd prikolica je registrovana i od tada nema nikakvih problema... ;-)

Послато са TA-1033 уз помоћ Тапатока
 
Ti si izgleda imao sreće ili debelu vezu kod nas nijedna prikolica kojoj je falila slika na atestu ili moj slučaj jedno ćoše gde je pisala korisna nosivost nije prošla iako je uredno registrovana zadnjih 25 godina

- - - - - - - - - -

a danas moram skidati kuku sa kombija iako je fabrička ugradnja i ima pločicu na njoj al nema opelov znak
 
Ne,ne,nista nije islo preko veze,jednostavno me nije zanimalo to sto su oni izgubili u arhivi...cak smo sa zalbama stigli i do 29-og u BG...e kad su im oni poslali pismo u p.s Ljig onda sve moze...
A isto sam tako isao da pripremim svu dokumentaciju za BMW e46 da je te 2003-e godine u fabrici ugradjivana kuka pod tim serijskim brojem koji je na njoj, koja se ne skida tj nije rasklapajuca i da su naredili da se ne sme prepravljati fabricko stanje kako bi prosao tehnicki,a kuka je fabricka i ja necu da to prepravljam... agencija je odradila sve te zalbe poslala gde treba i auto registrovan...

Послато са TA-1033 уз помоћ Тапатока
 
Ne,to je agencija slala nesto AMSS-u, a AMSS valjda trazio neku potvrdu od proizvodjaca,tj fabrike koliko sam razumeo,nesto slicno kao za tamna stakla,i stigla je neka potvrda koju sam prilozio na tehnickom i u posle u sup i kod njih je ostala ta potvrda,morao sam da zamenim saobracajnu jer su mi upisali kuku sa tim serijskim brojem,al sam hteo to iz principa da im pokazem da necu da skidam kuku ili menjam za eu kuku... fabricki je bila fixna i tako mora ostati dok je auto kod mene,jer "fabricko stanje se ne sme prepravljati" kako kaze zakon...

Послато са TA-1033 уз помоћ Тапатока
 
Svako čudo za 3 dana.Ako prođe 3 dana i nastave sa šikaniranjem-neće da može-što kaže Šojić.Zar im nije dosta što su tehničiki digli preko 100%.Za mesec dana je zapaljeno dvoje kola.Sad čekamo da neko sa tehničkog pregleda dobije batina (mada nisu krivi),itd.
 
Nije da nisu krivi,kod mene 4 tehnicka u blizini,na 3 ne zna se ko je veci seronja na tehnickom i koji vise pisa uz vetar i izmislja,a na 4om covek fin i razuman,bitno je samo da dodjes i da imas signalizaciju,kocnice i ono osnovno,a ove gluposti sto usvajaju nove,na to ne obraca paznju...

Послато са TA-1033 уз помоћ Тапатока
 
I ja imam te kamionske točkove na Zmajevkama.Tek što sam ih registrovao po starom zakonu i sada imam godinu dana da se raspitujem da li mogu ovi točkovi ili ne mogu.
ako te potera maler, neces morati da se raspitujes pozetaju navanredni i skinu tablicu, kod nasih cokoladnih vec 5 tamica zavrsilo karijeru preko vanrednog tehnickog.

- - - - - - - - - -

Gde uzeti creva za vazdusne kocnice?
 
Nazad
Vrh