Prikolice

Tako je. Po vasarima ima da se kupi. Ako se koristi za dzak bolje od 90', ako za istovar u napr. duvaljku onda ono "pod uglom" - po meni, ali naravno sve zavisi od prikolice i od "terena" gde ce se koristiti.
 
Hvala ljudii
Hica mi je a mislim da nije komplikovano uraditi, kontam sat-dva posla..

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ako ces sipati u duvaljku/transporter onda kao sa slike 3 sto je Rista okacio, jer ovo sa 2 slike sporo curi.
 
Drugar ima ovu prikolicu i hteo bi da je proda.Zapreminski je ista kao zmajevka ali nije kiperka.Koliko ovo vredi i ima li neko ovakvu prikolicu?
7366b0f793c223dceea5d1a842818f32.jpg
83cf375d1f401271754bd3533f336d73.jpg
285f260b223b114ce15bb193a7396477.jpg
 
Svemirski način izrade a vijke cilindra kipe prstima zategnuli. Dobro što je ostalo par komada da drže,ostali poispadali.....
 
Jel kupovo neki Trigano auto prikolicu interesuje me sa model 2D250 sa dve osovine,kakva je izrada i kvalitet tih prikolica?
 
Veoma los kvalitet,moj prijatelj je kupio prosle godine.Posle 500km predjenih svi se srafovi poodvijali i nitne "razlokale" pa smo sve morali ponovo da zavijamo nitujemo i varimo da bi bilo cvrsce.
 
Treba mi malo veće nosivosti dvoosovinka bar do 1500kg jel pravi neko malo ozbiljnije takve prikolice?
 
Jel kupovo neki Trigano auto prikolicu interesuje me sa model 2D250 sa dve osovine,kakva je izrada i kvalitet tih prikolica?
Trazi nemacku polovnu, ima ih dosta kod nas, marka i godiste nije toliko bitno, (naravno ako je mladja tim bolje).
Ono sto je bitno to je da osovine budu alko ili knott, i nema greske.


Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Može i ona.Dobra auto prikolica zlata vredi ako ništa drugo bar da ide po selu kada neko traži. :haha: Meni je u planu jer je lakše kupiti i registrovati u odnosu na neki dobar kombi.
 
I ja sam se zato odlucio za auto prikolicu.
Skoro se moze vuci bilo kojim autom, jako je povozna i ako ima 2 osovine...
Cena je diskutabilna, koliko se dvojica dogovore, do 1800 moze se naci u top stanju, mozda treba samo malo vise vremena da izleti neka dobra.



Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh