Prikolice

Nadji mi ih Montoya. Ja gledam jer mi treba kupiti prikolice ali mi ne uspeva za te novce.
 
Nudila se bas pre neko vece na fb starog tipa za 2100
a novog tipa kupio je skoro clan nikola za 3100
mora da se prate redovno oglasi, naletece nesto
pre par dana bila solidna tehnostroj 7t za 2700e
i ja hocu da kupim zmajevku ili tehnostroj 7t al mi se ne prodaje psenica po 18din. tako da cu sacekati malo
 
Koliko ova Dubrava vredi i da li nekome treba?Ima papire.
80336a62216aaa29f10df4a134d987a3.jpg
8175764c012c2c6f3301db84b71e6cce.jpg
 
Mi smo našu kikindsku od 2.5 tone maltene dali džaba. Mislim da je bilo 200€ ili čak i manje. A prikolica je bila potpuno ispravna, signalizacija, naletna kočnica, rezervni točak itd ali je imala bele tablice i nije mogla da pređe na zelene jer je bila predviđena kao zaprežna vozilo. Može se reći da je bila u fabričkom stanju. Bila je jako zgodna da se natovari npr 2000kg veštaka, niska, stranice se lako otvarale... Laka, jedan čovek je mogao da je pomeri kako hoće... Jos me duša boli
 
PRodao sam pre izvesnog vremena Kikindu 2,5t kiperku u lošem stanju sa krivom šasijom za 420 evra.Mislim da ju je tip kupio samo zbog papira.
 
Takve male prikolice uvek trebaju u dvorištu...ja moju karabajlu nikad ne bih dao,non stop treba za neke gluposti..
 
Imam ja dve takve (poput kikinde) što je moj otac svojevremeno pravio. Naravno, nemaju papire i ograničene su sad samo na dvorište. Koriste se kad se kruni (i iz čardaka i sa njive) da u jednu ostavim jedno 2,5-3 tone zrna za sopstvenu potrošnju (nešto ćale proda na džak), lepo se samo ispusti na šuber, nema lomatanja sa korpama i krunjenjem za svaki mešung... Druga eventualno za šapurike i sl. Šteta, zauzimaju mi mesto a ne služe kad najviše trebaju. Pored njih imam i registrovanu Kikindu pa imam za svoje potrebe malu prikolicu, a umesto ove dve bi dušu dala jedna veća, al ne vredi, ne može to prodati bez papira, može al dobiješ manje nego što gume vrede na njoj...
 
Nazad
Vrh