Prikolice

Zasto? Ako dobije atest onda moze i da je registruje. Kum je pre 20 dana atestirao i registrovao prikolicu za prevoz bala. FAK Loznica (za divno cudo jos uvek postoji) mu je dao potvrdu i on je registrovao. Za atest je ostalo isto s tim da prikolica mora imati kocnice.
 
Napravio sam i ja jednu skoro (ima slika u temi o tim prikolicama),pa me interesuje da li bi nekako moglo da se registruje...
Hvala na odgovoru:ppozdrav:
 
Sta mislite hoce li se iko pobuniti ako ovaj pravilnik zazivi i 50% prikolica bude neupotrebljivo ?
Ja, licno, mislim da nece.

- - - - - - - - - -

Sta mislite hoce li se iko pobuniti ako ovaj pravilnik zazivi i 50% prikolica bude neupotrebljivo ?
Ja, licno, mislim da nece.
 
Tehnicki radis da bi mogao da osiguras koliko sam ja razumeo.

Mada svi smo do sad radili samo tehnicki uz staru "papirnu" saobracajnu dobijemo kartoncic koji se pecatira svake godine.
 
Zvao sam juce Agenciju zbog kamiona, I pitao za traktore prikolice mi je istekao tehnicki, tvrde da nema potrebe da radim tehnicki???
I pitao sam za prepravke jer na jednoj 3t Dubravi sam izbacio inercione naletne I ugradio vazdusne kocnice, a na ostalima su pravljene nove stranice, rinfuz otvaranje na sve tri strane, siber na zadnjoj stranici it'd I sve su osnovna crvena boja, tako mi naj lakse popraviti farbu
Kazu da nema veze????
A za cisternu creinu koja nikad nije registrovana kazu nema sanse da se registruje!!!!


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
E ako kod ovih naših bude sranja dolazim kod tih tvojih...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh