Prikolice

Da li ima neko da proda felnu sa 5 rupa za gumu 7.50 16? Takva je na jednoosovinki prikolici IMT ili Loznica nosivosti od 3-3,5 t.
 
Pre par dana sam video novu dubravu 5t u selu, jako mi se sviđa prikolica, nisam je nešto posebno zagledao ali deluje dosta kvalitetno. Lepo bi se uklopila kod mene u vozni park. Cena 750.000din.

Sent from my Lenovo K10a40 using Tapatalk

Kupili je neki poznanici iz kupusine,odmah drugi dan su je varili,ne znam tačno šta ali to mi se nikako ne dopada.
 
bojcetic@I po meni ako nemožeš repicu i pšenicu da nosiš sa prikolicama iz A tačke u B,a da se ne dihtuju džakovima i novinama ne treba mi ni da je džabe a ne da dajem još i novce...Pre par godina sam zbog toga prodao Loznice petotonke...došlo mi preko glave dihtovanje na sve moguće sastave i svako kipovanje na silos ajmo jovo nanovo,x puta stigle prikolice na njivu i čeka kombajn sa punim bunkerom da se zadihtuju i tad sam reko nećemo se više tako igrati i uzmem Zmajevke kod kojih je bolje rešeno zatvaranje pogotovo donjeg dela...Nisu džabe izmislili onu izreku koliko para toliko i muzike...:ppozdrav:
 
Da li ima neko da proda felnu sa 5 rupa za gumu 7.50 16? Takva je na jednoosovinki prikolici IMT ili Loznica nosivosti od 3-3,5 t.
Ja sam kupio pre neki dan u Bečeju 3000 din.Ima još jedna u kleku na prodaju sa gumom i glavčinom ako ti nešto znači.A od mene možeš bedplstno dobiti jednu malo krivu,ja niswm kadar da je ispravim pa sam uzeo 2 .Ako ti baš znači ispravna mogu ti posuditi jednu pa da se poslužiš do proleća.
 
To je ista felna idr na imt prikolice jednoosovinke, dvoosovinke dubrava,kavadarci, traktor imt560-577, na zmaj kombajnu je pomereno srce ali rupe pasuju, i ide na jos neke domace masine
Meni je isto trebalo pa sam trazio cena ide 15-30e imaju kumovi u VAJSKU ja izciganisao 3 komada za 30e pre par god

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Mislim da pase i sa prikolice ERDEVIK EMIND

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
@Atila
Jesu skupe i preskupe kada se uzme u obzir broj radnih dana, ali sto kaze Kris koliko treba vremena kada svaku turu moras uzice, dzakove i dihtuj. Pa istreses u podno skladiste i zatrpas te njake, onda ponovo nove dzakove pa opet dihtovanje. Meni je malo muka od tog posla, i nek kosta 5000e vise jednom je kupujes.
 
Svi manje vise znamo sta valja ,ali se kupuje spram svojih mogucnosti, to vazi za sve polj. masine i traktore pa i za druge stvari, ima puno dobrih proizvodjaca prikolica i u okruzenju i dalje ali kako da dam za novu od 10 tona 5000 vise kad mi je i ovo puno
 
@Atila
Jesu skupe i preskupe kada se uzme u obzir broj radnih dana, ali sto kaze Kris koliko treba vremena kada svaku turu moras uzice, dzakove i dihtuj. Pa istreses u podno skladiste i zatrpas te njake, onda ponovo nove dzakove pa opet dihtovanje. Meni je malo muka od tog posla, i nek kosta 5000e vise jednom je kupujes.
Ima tu i do coveka...neko je u stanju 5 godina da potura dzakove,ono curi,ispada,a on da psuje,al ne uzme jedno pre podne da posveti tome,malo gumena traka u coskove i slicno...
Inace te turske su sasvim pristojne,gledajuci i cenu i vise od toga...pa za zmajevke stare 20+ traze 5 000 ....za te pare u ono vreme kupili smo bezmalo dve kamionske...svako gleda spram svojih potreba i mogucnosti.
 
Ni Zmajevka nije savrsena.Malo duple diht gume,malo samoleplivi sundjer i vec 10-ak godina nisam ni jedan dzak stavio u ćošak zmajevke.Svake godine u prolece promenimo sta treba od dihtunga,to kosta sitnicu i mirni smo cele godine.
 
Tacno tako, a sto kaze kolega kris za loznicu ja imam jednu i odradjeno je pre par godina sve sto treba i sad samo teraj nisam stavio dzak ili nesto drugo vec par godina.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Da li ima neko da proda felnu sa 5 rupa za gumu 7.50 16? Takva je na jednoosovinki prikolici IMT ili Loznica nosivosti od 3-3,5 t.

Ako nigde ne nadjes rade u Sremskoj Mitrovici u KP domu sve zive felne, jednom sam isao tamo da kupim felnu za jednu Tehnostroj prikolicu.Pitali me da li hocu da ostanem tamo na pansionu za duzi vremenski rok. Odgovorih: Neka, hvala.
 
Ja zmajevku nikad ne bih kupio jer za jednu pristojnu zmajevku možeš uzeti dve kamionke od vagona ili 12t .uložiš još koji dinar u njih i vozi.
 
Nema tog kod nas imamo kip rampu samo nateraš kako treba stisneš dugme i sve iscuri:osmeh: Na drugom mestu gde predajem robu gazda ima ekipu koja ako nemaš kiperku izlopata kamionku za 10min.:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Zakon za dihrovanje je Purpen, na levu stranu gume,zavesice a na ostale purpen vesak odseces skalpelom i kad otvoris on ostaje ili na gornjoj ili donjoj stranici, malo ga sjebu bale kad se voze ali je jeftin jos ako imas pistolj pa ne moras ceo da potrosis ufff premija!!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh