Prikolice

Pa čini mi se da je bila kupljena od.strane drugog čoveka.pa.je.ti.prekupio.
Malo prošetala: više vlasnika za kratko vreme. Razumeš?

Jeste, upravi si. Uzeo je jedan nakupac iz Sabca, a zvao mene da nadjem vlasnika, kako bi je preneli. I ja kada je video natovarenu na kamion, uzeo je ja. On covek zaradio za kratko vreme, ali to je njegova sposobnost i sreca.
 
Manjevicu bolje da si učio zanat od njega kako da zaradiš, nego što se baviš poljoprivredom.

Послато са LT26w уз помоћ Тапатока

Lako bih ja zaradio na trgovini da sam u vasem kraju. Pre svega mene je ta prikolica i ovako povoljno izasla (barem ja tako mislim).
 
Poslednja izmena:
Mislim da bi mogle da se uglave,a za cenu pojma nemam...Prijatelj je pazario u losem stanju,prebijao neki dug.Nece da kaze za koje pare je dobio,ali veroratno za tepsiju ribe.Kaze on:samo je malo prespricaj farbom i to je dosta.Nisam hteo tako,nego ako se radi,da se uradi da lici na nesto .Zamenio fixno za okretno vucno oko,nabacio oprugu na rudu,ugradio suber,nosace lampi pozadi(nije mi se svidela pozicija fabrickih),peglao stranice,vazuh,kipa...i naravno detaljno smirglanje,podlozna pa zavrsna farba...nakupilo se!
 
Poslednja izmena:
Meni su se te prikolice uvek svidjale,vuko sam ih par puta...jedino sto su bez malo iste cene ko i zmajeve pa tu onda kalkulacija prevagne na zmajevku...

- - - - - - - - - -

U to ne racunam ove zmajevke od 6 7 hiljada naravno..navodno ful remontovane..
 
Jedino sto ce sad morati vuci instalaciju po donjoj sasiji.Ne vidim zasto tako ne valja? Kod mene se dobro pokazalo.
 
Jel se ponovio kogod sa foruma , odoše dve Turske prikolice zelene boje kroz kać, jedna u Skorenovac a druga će u Novi Bečej ili Bečej......mislim
 
Baš sam hteo da pitam ima neko iskustvo sa Caproll prikolicama
e3ef9bca99a5864885a69a4a2683102b.jpg
 
Ja koliko sam zagledao ove dve pošto je vozač iz Kaća pa je stao, sve je ok , samo sam primetio da ima svuda malo lufta ili prostora izmedju staranica i patosa ili izmedju samih stranica, znači nije precizna montaža i mera, inače gvoždja više nego dovoljno , gume jake , za t e pare nema bolje a da je novo
 
Pa ako treba da dzakovima dihtujem novu prikolicu onda bas i nisu dobre. U nove Farmtech Tehnostroj mozes vodu sipati.
 
Pre par dana sam video novu dubravu 5t u selu, jako mi se sviđa prikolica, nisam je nešto posebno zagledao ali deluje dosta kvalitetno. Lepo bi se uklopila kod mene u vozni park. Cena 750.000din.

Sent from my Lenovo K10a40 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh