Prikolice

Ovaj sam odgovor ja dobio:



Nigde ga nisam našao. Sve preronjao, šmirglao, celu prikolicu pregledao... Ima samo natpisa Zenica NP 10, na svakom metru, to se jasno vidi. :osmeh: Možda je to dovoljno za registraciju.

Nema tablicu, ali to nije problem, Našli smo brojeve 84 a ostali deo broja se ne vidi. Koliko cifara bi trebalo uopšte da ima i da li ima neki znak ispred i iza broja? Sumnjam da ima samo dve cifre...

- - - - - - - - - -

Dali postoji plocica...

Verovatno ju je prethodni vlasnik bacio sa oronulim drvenim stranicama kad je stavljao metalne.
 
Paore @NA ti je napisao dimenziju guma kod mene piše 225/75R16C-radial-121/120 R-83psi
 
Gde se nalazi broj sasije na Kikindi 2,5 tone metalne stranice.Ima plocica ali broj nemogu naci.Pregledao sam jedan deo ove teme ali nisam nasao taj podatak.
 
Evo koja slika od naseg "japanca". Isprobana je u svemu i za sada smo prezadovoljni, najvise sto je tovareno je 3.5t vode i 5 kubika bukovih drva, al' za ferdzu je to mnogo, kako prikolica zaljulja samo se jadan poklanja. Za sumu je prava stvar, nema brda uz koje ne moze da izadje.
2z4ifwy.jpg

1z4fz9y.jpg
 
potreban mi je dobos za dubravinu prikolicu 3t kiper,dali ima neko ili neko zna gde se moze kupiti?
 
platio sam dubravu 800€,moglo je da se radi jos sa njom ali sam je izremontovao. koliko trazis ti za tvoju?
 
Nazad
Vrh