Prikolice

Danas odvezene dve zmajeve prikolice na pravljenje nove kip sasije...da li je neko radio slicno?
 
Ja planiram kupovinu prikolice, ali jednoosovinke. Nesto najpovoljnije sto bi se moglo naci je Majevica. Mislim da je sa duplim stranicama oko 400 000 dinara. Da li mislite da vredi te novce. Imao bih povracaj od opstine 40%. Ostale sto sam glredao su verovatno kvalitetnije, Tehnostroj, Lesko ali su od 5000 EUR pa navise.
 
Ja planiram kupovinu prikolice, ali jednoosovinke. Nesto najpovoljnije sto bi se moglo naci je Majevica. Mislim da je sa duplim stranicama oko 400 000 dinara. Da li mislite da vredi te novce. Imao bih povracaj od opstine 40%. Ostale sto sam glredao su verovatno kvalitetnije, Tehnostroj, Lesko ali su od 5000 EUR pa navise.


Dubrava jednoosovinka je još jeftinija,e sad kakav je kvalitet ne znam,izrađuju je u kazneno popravnom domu.
 
Nasao sam nesto na sajtu Ministrastva pravde, ali ima samo slika dvoosovinki. Nazvacu sutra da se raspitam.
 
Dubrava se radi u S.M u KPZ i dosta je dobra i pouzdana,malo grublja ali kvalitetna.U Sremu, a još više u Mačvi, svi imaju njihove dvoosovinke i pokazale se dobre i dugotrajne.
 
Nek je nova zmaju ,meni se uopste nesvidja nista na njoj ,otvaranje stranica ,gume mislim da nebi trpele taj teret,varovi amaterski,nema kocnice koliko vidim, neznam al meni se nesvidja.
 
Ima kocnice, vidi se boca ispod. Ipak za te pare ja do sad nisam video jeftinije a da je novo...
 
Zvao sam KPZ u Sremskoj Mitrovici u vezi prikolice ali se niko ne javlja, pokusao sam na nekoliko brojeva koje sam nasao na internetu. Ako neko ima info u vezi prikolica koje proizvode neka napise.
 
Zvao opet. Javila se neka gospodja, i kaze da zovem direktora i dala mi broj tel. Kad sam rekao da zovem dva dana na tom broju i da se niko nejavlja, kaze, samo budi uporan i sigurno ces ga uhvatiti :)

Sent from my G630-U20 using Tapatalk
 
prosle godine sam narucio od njih dobos za prikolicu,zvao sam ih svaki dan ko zna koliko dana dok se nisu smilovali da posalju dobos
 
Pobegli neki robijaši iz Vršca pa išli svi da ih hvataju,zato se niko nije javljao na telefon.
 
drugar kupio novu dvoosovinku ovakvu od 3,5 t pre 5 god u nju stane do max 4150kg zasad odlicno izdrzava bez kvarova a i nema da lupne kada ide prazna kaze da je prezadovoljan
 
Nazad
Vrh