Prikolice

Sa rezervnim tockom i klocnama izmedju 2300 i 2500kg,razlika se pravi u debljini lima stranica i patosa.
 
Dubrava prikolica 3.5 tona 97 ili 98 god, metalne stranice, nije kiperka, stranice ok , doći će ofarbana i sa rinfuz otvorima ........da li je puno 1550 eura? Ja imam dubravu 98 god i kiperka je, da li je moguće da su je onda pravili i da nije kiperka ili se nešto ne slaže !?
 
Ne verujem da je ispravno godište
Drugar je skoro kupio dubravu trostrani kiper, gornje su drvene stranice ali su perfektne 1700e plaćena
A rođak istu takvu ali sa lošijim gornjim stranicama 1500e
Takva im je cena i mislim da je puno 1550e za prikolicu koja ne kipuje
 
To je puno. Ja sam nedavno kupio Kikindu 85. god., kiper 3,5 t (4 t), zrak, original drvena povišenja, rezervni točak, sve gume orginal (iće zamjena sa gumama 17,5") + rez. točak, nikad pokisla, kupljena od komšije za 1070 eura.
 
Ja sad tražim isto da kupim jednu bez kupa.Cena od 15oo E je velika.Sa metalnim bi možda išle od 800 do 1000 a sa drvenim od 600 do 800 u zavisnosti od stanja.A ovi što traže te pare ili neće da prodaju ili traže ovcu za šišanje.
 
To je izgleda bez papira, a i ona Dubrava što sam pisao bi izgledala lepo, samo što nije kiper a to me buni da tih godina nisu pravili prikolice sa kipom
 
e246d3386412758d61a9e4aa747de58f.jpg


Ljudi jel znate mozda kakvog su kvaliteta ove prednje stope i koliki teret mogu da trpe?
 
Kupljena u smederevskoj palanci. Svi je cene oko 40-45€...veoma je teska i masivna... onaj lik sto mi je prodao kaze da 5t bez problema izdrzi ako se pravilno zavari...
 
Nazad
Vrh