Prikolice

Uf celu zimu ja tu nešto čeprkam, uhvatio sam ovih par dana lepih da ofarbam, sutra ako stignem montiranje stranica, creva za vazduh i gume da stignu nove u četvrtak i ki stara prikolica.
 
Ovu sam pazari jesenas pa je samo zadihtavam i osvežavam, stranice ostaju stare pošto su dobre, sad imam dve, da gi uparim:osmeh:.
 
Stigle danas stranice i okovi, a i sasija otisla na peskarenje.
25a810m.jpg
[/IMG]
166lx8h.jpg
[/IMG]
 
Po meni nije puno para,ja cu najverovatnije na ovoj sto smo kupili jesenas promeniti ceo patos,da ne krparim e sada dvoumim se u vezi stranica jer solidne su mogu jos da idu uz malo varenja i ispravljanja.
 
Ako kome treba ima tandem osovine sa sve gibnjevima dobošima i klipovima kocnica sve odseceno sa KRONE Big baler kod Ilića na otpadu u BP

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Na ovom kraju cevi mi fali onaj konus sto ulazi u holender,a na drugoj strani je tu,da li ima negde da se kupi taj delic ili ima neko ko moze da mi sredi tu cev,u pitanju je cev od vazduha na zmaj prikolici.


 
Odeš kod prvog koji pravi hidraulična creva kupiš takav kraj i zavsriš na staru cev i doveka

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Narode potrebna mi je pomoc u vezi sa vracanjem na dvosmerni sistem kocenja na Pronarkama 10t,zapao sam u corsokak.Dosta ljudi sam pitao ali niko nema dobre slike da vidim kako izgleda glavni kocioni ventil sa dva creva a i nisam siguran da li je ispod sasije nesto prepravljano ili su mi samo zaslepili jedno crevo.Molim za savet ako je neko upoznat sa temom.
Kocioni sada izgleda ovako
t9clk3.jpg
[/IMG]
Ispod ovog creva skroz levo se nalazi T komad koji je zaslepljen punom maticom.
 
Nazad
Vrh