Prikolice

Ja od sad vise nikom necu davati,nisu ni one jeftine,a uvek se nesto sjebe kad dodju kuci..kad nekom treba pomoc kacim za moj traktor i ja ih vozim.,.kome se ne svidja nek kupi sebi..
 
To si u pravu.Dao sam kamionku prošle nedelje komšiji i eksplodirala jedna guma.Priznao je i rekao da će doneti drugu.
 
Da moram da stajem i rasterujem cvrčke jer su jako bučni. :haha:
Biće kada dođeš naravno.Kamionka je i dalje u funkciji a ove su tu da potpomognu.
 
Jel može neki info ili kontakt od nekog ko pravi ili prodaje rudice tj. vučno oko za prikolice. Treba mi za Emind od 3t.

Послато са 5023F уз помоћ Тапатока
 
Gledali smo prikolice na sajmu i dobio sam informacije koje su me veoma iznenadile.Pronar i Joskin prikolice u "osnovnoj" ceni i opremi dolaze sa PROTEKTIRANIM GUMAMA! Ako zelite NOVE gume na NOVOJ prikolici koju kupujete treba za to da doplatite.Farmtech je to takodje radio pre 6-7godina i prestali su sa tom ponudom ( tako bar kažu prodavci) a kod ova dva proizvodjaca je to normalno.
Kakvo je vaše mišljenje o tome?
 
Zvuci neverovatno ali istinito. Ne znam sta bih rekao,ali znam da prilikom kupovine sledece prikolice to ce biti dubrava od 8 ili 10t nova.
 
Dubrave nisam gledao te od 8t.Drugar je kupovao jednoosovinku od 4t pa sam video Dubravu.To kad bih kupio prvo bi trebalo uzeti aparat za varenje i prevariti 50%varova.Ne znam kako izgledaju one koje nisu spremne za sajam.
Ursus prikolice izgledaju veoma dobro uradjene.
 
Gledali smo prikolice na sajmu i dobio sam informacije koje su me veoma iznenadile.Pronar i Joskin prikolice u "osnovnoj" ceni i opremi dolaze sa PROTEKTIRANIM GUMAMA! Ako zelite NOVE gume na NOVOJ prikolici koju kupujete treba za to da doplatite.Farmtech je to takodje radio pre 6-7godina i prestali su sa tom ponudom ( tako bar kažu prodavci) a kod ova dva proizvodjaca je to normalno.
Kakvo je vaše mišljenje o tome?
Samo Kamila.... Wielton.



Sent from my Mi A1 using Tapatalk
6a712aa514ce8d5a15baad1b6d91fd38.jpg
 
Dubrave nisam gledao te od 8t.Drugar je kupovao jednoosovinku od 4t pa sam video Dubravu.To kad bih kupio prvo bi trebalo uzeti aparat za varenje i prevariti 50%varova.Ne znam kako izgledaju one koje nisu spremne za sajam.
Ursus prikolice izgledaju veoma dobro uradjene.

Ja sam gledao dubravu od 4t i razocarao sam se.
Moja tehnostrojka iz 80. ce sahraniti dve ove dubrave. Meni deluje mnogo slabo i tanak materijal.
 
Nazad
Vrh