Prikolice

Ujutru tehnički
U zadnji čas
Komšija SLAVAR grize nokte
856fb6c0c7e3b472fb0448d545c3f2d0.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora

Identično sam i ja napravio blatobrane... Stavio sam i nova svetla, jebo ih ko ih je napravio, ne može gurnuti sijalicu od pozicije do kraja i zarotirati sijalicu. Jedino je kod mene nalepnica 25. Trebao sam kupiti 30, možda me uhvati radar. :haha:
 
Da li su potrebne ne znam ali su obavezne.
Kod mene gume sve različite
Samo 2 prikolice imaju iste na 1 osovini
Ima bar 8-9 vrsta a sve 7,5 r16
Stari terorista na drumu
A mislim da sam jedan od 3 u selu sto mi radi vazdušna instalacija
I navodno je problem sto je u saobraćajnoj zelena boja a u stvarnosti crvena temeljna

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Na Našičanki su mi gume različitih dimenzija.Kada je vučem gazi k'o jelen sa reumom. :haha: Instalacija je kompletna i ispravna a sada treba da se sredi vazduh i zamene gume kako bi prošao tehnički.
 
Ja nisam znao gde staviti ,pa prilikom registracije su ga zalepili privremeno na sredini zadnje stranice ,tako sam ga i ja kasnije usrafio za stalno.Moje licno iskustvo,a video sam jos zmajevki sa istom pozicijom trougla,pa valjda tako treba onda.
 
Zna li neko za felne sa 6 rupa 18" i 20" za zmajevke koliki je precnik centralnog otvora i raspon rupa? Ili bolje pitanje da li te felne pasu na glavcine od tamica i zastavice?
 
Spremam prikolice za tehnički, Kukundu 2.5t i Crvenu Zastavu 5t.

Gledam pločicu na Kikindi, a ona skroz prefarbana. Vide se brojevi koji su ukucani ali ne i štampane oznake na pločici. Probao sam da skinem farbu razređivačem (krpicom umočenom u razređivač) i ne ide. Nisam se mnogo ni trudio jer pretpostavljam da se ta štampa sa pločice odavno skinula (prikolica je 1976. godište). Uglavnom, u petom redu od gore na dole piše 30. Da li je to max brzina? Pitam da bih promenio nalepnicu za max brzinu koju sam sad kupio od 25km/h, da me ne zezaju zašto je na pločici jedno a na nalepnici drugo. Može li neko ko ima Kikindu da mi pogleda kako je kod njega?

Sličan problem imam i na Zasatavi (1962. godište), u poljima za TIP I Max brzinu ništa ne piše. Može li neko pogledati na svojoj Zastavi 5t kolika je brzina utisnuta u pločicu pa da i tu promenim nalepnicu ako treba pre slikanja...

Al' to bi mi trebalo najkasnije za par dana...
 
Danas proverio na tehničkom pregledu:prikolice koje se koriste u poljoprivredi ne moraju da imaju onaj znak sa maksimalno dozvoljenom brzinom.
 
Koja sad 4 katadioptera? Meni rekoše samo sa zadnje strane trouglaste katadioptere, a bele sa prednje strane ne treba.
 
Nazad
Vrh