Kavezi za prasenje krmaca

Mala pomoć!!!!Napravio sam jedan objekat za prašenje krmača sa 12 boksova za prašenje pa me interesuju dimenzije uklještivača za prašenje krmača?Uklještivač bi trebao biti postavljen dijegonalno u boksu.Konkretno me interesuje dužina!
 
Ako nekoga interesuje imam ja 5 boksova rucno pravljenih od kv.cevi.
 
Izvinjavam se sto kasnim,ali sam se zadrzao danas malo duze na nekoj proslavi.Evo jedne slike a posto se na njoj i nevidi ceo boks oticicu ponovo da slikam,bice znaci jos slika
2q0sm6b.jpg
 
@rasa02
Jednostavno i funkcionalno.Je l´ krmača durok-pietren?
Ja sam pravio drvene uklještivače pa ako nekog zanima mogu sutra da postavim neku sličicu.
 
Zoran Kostović je napisao(la):
@rasa02
Jednostavno i funkcionalno.Je l´ krmača durok-pietren?
Ja sam pravio drvene uklještivače pa ako nekog zanima mogu sutra da postavim neku sličicu.
Jeste durok+pietren,oprasila se sinoc ,14 kom :D.Pokusao sam sada da napravim jos koju sliku ali je osvetljenje lose.Pokusacu sutra po danu :ppozdrav:
 
og9feo.jpg

2h7nedu.jpg

4lru36.jpg


Sinoć sam obećao slike mojih uklještivača pa evo šaljem ih.Nije baš adekvatno osvetljenje ali šta da se radi.Ako nekom trebeju dimenzije,materijal ili slično,tu sam.
 
Evo obecanih slika
smq5aa.jpg
ayv7s2.jpg
4j83d5.jpg
2cmol78.jpg
29200nc.jpg

ako je neko zainteresovan imam za prodaju 6 ovih boksova.
 
draganpan je napisao(la):
Dajte malo skica sa dimenzijama
Pozdrav svima!!
prasilista koja se koriste po EU su od prilike L 260cm l 180cm stim da su to mere celog boksa, samo ukljestenje nebi trebalo da predje 220-230cm duzine i 60 cm sirine, uostalom diktira vam to da li imate resetkasti pod ili ne, ukoliko imate onda zadnji deo krmace bi trebalo da bude na resetkastom podu a on obicno iznosi 120 cm i jos toliko napred i to bi znacilo oko 220 cm za duzinu ukljestenja.
Idem u nabavku za cekalista i prasilista u kompletu u Francuskoj pocetkom februara pa cu postavit neki kometar u povratku a i mozda neku sliku.
Trazim prevoz sleperom pa ako neko zna ljude koji prave sleperske ture poljoprivredne opreme i sl neka me kontaktiraju.065/85-64-915 Mile.
 
Nazad
Vrh