Samoutovarne prikolice

To sam i ja mislio da uzmem tablu plocevine, i da odnesem na plazmu da mi iseku, pošto moraju i rupe da se izbuse.
Alene jel imaš možda sliku senaze koju si radio, da vidim na koliko sitno tvoja prikolica sece ?
 
To sam i ja mislio da uzmem tablu plocevine, i da odnesem na plazmu da mi iseku, pošto moraju i rupe da se izbuse.
Alene jel imaš možda sliku senaze koju si radio, da vidim na koliko sitno tvoja prikolica sece ?
Nemam jer jos nisam dosado do nje bice za koji dan, dobar deo je na 4cm a ostalo prodje krupnije zavisi do vrste trave i kakav je otkos i koliko su nozevi ostri

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav ljudi. Drugar hoce da kupi samoutovarnu prikolicu sa roto kosom (2u1) i da sa njom pravi senazu. Ima li ko iskustva sa tom skalamerijom?

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Ja nisam ni znao da postoji tako nešto,al mi na orvu loptu baš i nije nešto,elem da bi pravio senažu trebalo bi da se masa malo prosuši,ne savetuju da ide tako odma direkt pokošeno...pa zati ne shvatam poentu takve mašine,osim ishrane u zeleno..
 
Mi smo pravili odmah koseno i nema razlike a ovo je dosta ekonomicno jer 1 traktor sve radi...

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Ne ide to tako. Mora da ovene za senažu.

Te mašine služe za hranjenje svežom travom. Znači moraš svaki dan da kosiš i voziš.
 
Nazad
Vrh