Samoutovarne prikolice

Prikolicu sam i prosirio 20cm zbog mogucnosti prevrtanja na mojim terenima. Sad je sirine 190cm, jos ako kasnije dodju neke balonke na nju bice okruglo 2m sto mi je sasvin dovoljno i sigurno.
cce368691a95c03a680fc6a747b9582d.jpg

9517671ae3a329e23608ba67a19c13cf.jpg

5f82a80e3e6d1deb23b100f946db1fee.jpg

015cfd6a247681f8ad086d181050d3d7.jpg

dc9c2932fd4485c0d7b5ddab3a63ebe8.jpg


Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Moralo se, izgledala je bas uska i nestabilna onako. Ne bi trebalo da bude problema sad.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 




- - - - - - - - - -

Koliko kosta ova prikolica?!Lanci su ocerupani,a pick-ap treba da se trazi-skuplja po dvoristu 2-3 dana..Vlasnik je hteo da stavi nekakav lim na dnu pa da sluzi za prevoz kukuruza,a ne za seno jer je imao balirku isto bucher...
 
Ako mislis da je osposobis za prvobitnu namenu,batali...uzmi neku ispravnu,manje ce te boleti glava..
 
I ja se slazem sa sremcem ispravna sipova za 1000e se nadje. A tu raspalu ikad neces sastaviti kako treba.

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 




- - - - - - - - - -

Koliko kosta ova prikolica?!Lanci su ocerupani,a pick-ap treba da se trazi-skuplja po dvoristu 2-3 dana..Vlasnik je hteo da stavi nekakav lim na dnu pa da sluzi za prevoz kukuruza,a ne za seno jer je imao balirku isto bucher...
Prodata za 25 metra drva.
25 × 35 = 875 €
Kupac nasekao toliko svojih drva i kupio je bez para sa svim delovima...
 
Nema fabrički više mesta, ja sam mislio da ugradim. Mada ima mesta,komotno može još 11 noževa da se doda.
Obicno fabricki ide na svaki dupli prst na gredi koha ubacuje po jedan noz koji sece. I u drugi red nozeva ide na svaki prostor izmedju dva dupla prsta.

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Da tako je kod mene, svaki dupli prst ima nož.
E ja sam mislio da ubacim izmedju svih prstiju noževe.
Mislim da neće biti opterećenje za diferencijal, pošto su mi prsti postavljeni spiralno.
 
Da tako je kod mene, svaki dupli prst ima nož.
E ja sam mislio da ubacim izmedju svih prstiju noževe.
Mislim da neće biti opterećenje za diferencijal, pošto su mi prsti postavljeni spiralno.
Napisao si jos 11 na tih 6 pa mi je zato bilo cudno. Verovatno si mislio da bude 11 ukupno i ja mislim da moze. Kod mene na prosloj je bilo 21 noz u jednom i radila je tako a nisu spiralni bili . Sad na ovoj su dva reda 16 i 17 nozeva, isto nema spirale prsti koji ubacuju i ona radi perfektno

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Ima 6 duplih prstiju, a izmedju svakog duplog prsta imam običan prst, tj nije dupli. Ukupno 11 ubacivaca ima.
Slikacu posle pa ćeš me bolje razumeti o čemu pišem.
Sad razumem, nisi odmah napisao da imas takav sistem, jer obicno nije kao kod tebe vec sve dupli. Valjalo bi kad bi moglo u dva reda da se postave ali ne bi ni tako trebalo da bude problem.

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh