Samoutovarne prikolice

Učlanjen(a)
21 Avg 2009
Poruka
4.721
Lokacija
Stubal, Kraljevo
Danas smo počeli da restauriramo našeg Hagedorn-a iz 64-te godine...

293ex4p.jpg




2jb066u.jpg
 
ako neko barata njemackim jezikom samoutovarna prikolica stoji cjena 1 euro nisam siguran da je to stvarna cjena ali ako je neko zainteresovan neka nazove imao sam priliku vidjeti par ljudi sto su tako uzeli solidan prikljucak posto ovima smeta. samo da napomenem radi se o austriji ispod je broj na koji se mogu dobiti informacije.. Name Werner Gruber
Anfrage senden
Telefon 06645294107
Referenz 20374180
Adresse grieskirchen
Oberösterreich
4710 Grieskirchen
Weitere Anzeigen von diesem Us
25ovzp0.jpg
 
Ne znam da li i ovo spada u temu, meni se mnogo dopala a sama utovara. :D :cao:


Post je spojen: [time]1285005170[/time]
_________________________________________________
ob0b3k.jpg
1z5qdc6.jpg
 
@poljoprivrednik u
pokusaj
Zvao sam, trazi za nju 350 evra.
@futurefarming
Prikolca je strava, samo mi nije jasno da li neko upravlja traktorima ili imaju navodjenje.
 
poljoprivrednik u pokusaj je napisao(la):
G> Kostovicu hvala na informaciji postavio sam ovo ako nekom treba cini mi se da je neko trazio gdje se moze naci a ovdje kodnas u potkozarju i okolini u losijem stanju dodju preko 650eura. Neznam sad jel ovo preskupo posto mi se cini da nije u losem stanju. Pozdrav
U dobrom je stanju ali malog kapaciteta.
 
Drugaru je komsija dovezao iz Svajcarske samoutovarnu prikolicu MENGELE LW 200 ali je neko uz put ukrao nizeve koji seku masu. Ako neko ima bilo kakvu informaciju o zastupnustvu, prodavnici ili slicno neka napise. Unapred hvala. :cao:
 
U literaturi se navode manje samoutovarne prikolice za brdske krajeve za koje je dovoljan
traktor od 10 kw? Ne navodi se proizvođač?

Najmanja SIPova 17-9 Pro zahteva min 20 kw!

Mene u principu interesuje nešto tako, za traktor do 15 kw(20 ks)
U svakom slučaju treba mi ime proizvođača, model ili neki link ako neko zna. Ja ne mogu da nađem na netu.
 
Nazad
Vrh