Samoutovarne prikolice

Jel ove kokice znaju da se sklone kad mašina krene? :haha:
Prikolica je zaista moćno uradjena. Koliko ima noževa?
 
kokice cuko rastjera cim se traktor upali, neznam tacno koliko ima ali znam da ima dva para nozeva, kad se stave dva reda nozeva razmak je 5 cm. ima pozadi izlaze za perja za rastresanje al ih nisam dobio uz prikolicu. :cao:
 
Ja sam pre mjesec dana kupijo sipovu prikolicu samoutovarnu sa 6 nozeva pa me iteresuje kako se pravi senaza i postupak jer to kod mene niko nije radijo ali pre 10 godina je radio kobinat PIK Peste on je to radio ali to sada nema nista to je unisteno sve pa mi treba postupak procesa pozdrav.
 
bihorac je napisao(la):
Ja sam pre mjesec dana kupijo sipovu prikolicu samoutovarnu sa 6 nozeva pa me iteresuje kako se pravi senaza i postupak jer to kod mene niko nije radijo ali pre 10 godina je radio kobinat PIK Peste on je to radio ali to sada nema nista to je unisteno sve pa mi treba postupak procesa pozdrav.
zemo radi se kod nas senaza vec par godina,ali predji u temu'spremanje senaze od leguminoza' u govedarstvu. i da izvinite za :off_topic:
 
Nedavno sam kupio veliku oko 35 kubika samoutovarnu prikolicu, pa me interesuje kako ste zadovoljni forumasi koji je imaju i koriste u odnosu na ostala orudza za seno. Pozdrav i hvala na odgovoru.
 
fulika je napisao(la):
Nedavno sam kupio veliku oko 35 kubika samoutovarnu prikolicu, pa me interesuje kako ste zadovoljni forumasi koji je imaju i koriste u odnosu na ostala orudza za seno. Pozdrav i hvala na odgovoru.

Marka, model, godina, oprema, traktor koji ju tera..., možda slika.

Ima u tom rangu raznih prikolica i to od skoro svih firmi.
Velika je razlika izmeđe Mengele iz 1975 i recimo Krone 1995, a obje su 35 kubika.
Zbog toga je teško dat ikakvo mišljenje.
 
pozdrav ! hteo bih da kupim samoutovarnu prikolicu ali nigde kod nas ne mogu da nadjem cak ni u oglasima, pa ako neko zna neku informaciju. ne mora biti prevelika i hteo bi da probam da radim senazu
 
Ako ko ima volju da traži i sam uveze: link je na http://kmetijskioglasnik.si/
Put do teme: Mali oglasi, Kmetijski stroji, Stroji za seno in krmo, onda u meniju Podskupina biraš Nakladalna prikolica.
Verovatno se to isplati više za malo skuplje mašine.

Nadam se da je razumljivo. Ako kome treba pomoć za prevod, nek se javi na pp.
 
Njuskalo mi radi super a na kmetijski oglasnik mi uopste ne izbacuje tekstove oglasa niti slike?? Nije da mi bas nesto treba samo mi je cudno.
 
11aygcz.jpg
[/IMG]
11aygcz.jpg
 
Nazad
Vrh