Svaštara, chat

Pa da, a kad napišem to onda drvlje i kamenje na "vlast" :osmeh:

Što je još gore, šanse da posadi krušku su 2%, tako nekom dune neka ideja u nekoj priči, ukuca to voće u pretragu i bap pitanje pa se onda neki polome i pišu referat o nečemu već prežvakanom bukvalno za džabe.
 
Ali neverovatni je koliko ljudi misle da neće ni malo da se pomuče a da će dobiti sve odgovore.
У праву си ал' делимично. Тема има скоро 1800 постова од којих је већина бескорисна (као овај мој) па би било добро да се мало и модератори потруде и побришу све што није конкретно везано за савете и искуства.
 
Poslednja izmena:
I tu ima istine, ali to prebacivanje i brisanje nije tako lak posao, sam korisnički interfejs je takav (a bolji realno ne može biti puno) da treba jako puno vremena dok selektuješ, dal ćeš kopiraš, prebaciš, link do teme da pejstuješ, jedan post je za u 3 teme pa ga kopiraj na 3 mesta, na 3 mesta ga modifikuj brišući šta nije za tu itd...al biće polako vremenom.

U svakom slučaju, neko ko podiže zasad treba pored raspitivanja i da pročita literature najmanje 500 stranica, naspram čega je ovih 45 strana foruma smešno.
 
Druže pročitaj temu od početka do kraja pa ako ti tvoj intelekt dozvoljava shvatićeš sam da li u nečemu ima rentabilnosti ili ne, a i na ostala pitanja koja si postavio. Inače za tvoju informaciju ja an jesen sadim 6 jutara krušaka, pa nigde nisam postavio pitanje da li ima rentabilnosti ili ne, nego sam mnogo guglao i tek onda pitao na forumu iskusnije ono što me je interesovalo.

Pod broj 2, iako si odavno registrovan, po postovima se vidi da nisi bio aktivan, i sa kojim pravom ima ti meni da govoriš da sam ja pametujem ili ne?! A u stvari to govori mnogo stvari o tebi.
 
2 bambija za milosica zbog vređanja
na forumu smo da nekog nesto pitamo ako nam nije jasno i da nekome odgovorimo ako nesto znamo a ne da pametujemo i odlucijemo cije je pitanje pametno a cije glupo pozdrav za tebe i tvog kolegu lepo spavajte i nemojte se nervirati ako sam postavio GLUPO pitanje to utice na lepotu
 
Milosica, spusti loptu. Vidi se da imaš veliki ego što nije dobro po tebe. Shvati to kao prijateljski savet.

Sve što ti je odgovoreno je tačno. Trebaš uložiti malo više truda da bi došao do informacija koje ti trebaju. Ne možeš očekivati da ti neko da sve odgovore, a imaćeš posle i još novih podpitanja o kojima je takođe pričano.

Odgovori jesu bili odsečni, ali nisu bili vređanje, a to je ono što ti činiš.
 
Pozdrav ljudi...Jesenas sam posadio burlat, oko 180 kom. i Sambrast 20...recite mi cime prskate protiv korova i trave, i cime bi trebao da oprskam protiv vasi i monilije...negde sam cuo da oprskam sa Aktarom mada je ona vise za breskvu, ali mi je neko pomenuo i sistemin...? Hvala unapred na odgovoru!
 
Prebačeno iz teme trešnja.

Lepo je što si posadio trešnje ali imaš 3 pitanja koja nemaju direktne veze sa trešnjom, odgovore na pitanja možeš naći u temama "herbicidi u voćnjaku", "zaštita voća od monilije" e a za vaši nema posebna tema ali ima "bolesti, insekti, preparati...".

Prečešljaj malo po meniju foruma i sa srećom :ppozdrav:
 
Jel ima na ovom forumu tema o kiviju....hteo bih postaviti par pitanja...ali izgleda nemam gde...???
Ako ima, uputite me...ako nema, da otvaramo temu...
 
Ja sam juče probao prve još ne sazrele plodove jošte i ogrozda, te crne ribizle...još koji dan i biće berba...
 
Danas pravili sok od plodova ogrozda, crne ribizle i jošte...Miksano štapnim mikserom, i razblaženo kiselom vodom, bez imalo šećera...predivno...
malo više ima kiseline od crne ribizle a ukus približan jagodama, iako nema zrna jagode, valjda zbog ogrozda koga je i najviše bilo...Klinci se "podavili"....a dve čašice se setili pa stavili u friz....original sladoled....naravno sve prirodno....eh da ga ima više...Među njima svima ogrozd najviše rodio, okitio se...njega planiram još da naručim i zasadim i u dvorištu gde ga mogu zalivati....ukus je odličan i mnogo mi se sviđa ta bobica
 
Kupiš jedan plac u paraćinu a jedan u medvedniku,ista sorta a u jednom slučaju rana a u drugom pozna trešnja

- - - - - - - - - -

Uzmeš duvan od šest cigareta staviš u pola litre vode da prenoći procediš i sa time poprskaš napadnute delove.
 
IMG-36414640874762a3cc7b6c1b2aeb6747-V-1.jpg
IMG-e8f729bb7496670ca031c3b3812ff55d-V-1.jpg

Дали неко стручан може да ми каже која је ово биљка?
 
Nazad
Vrh